هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هدایت خواه به خانه ملت خبرداد

بررسی گزارش سفر عتبات و عالیات در کمیسیون فرهنگی مجلس

سرویس کمیسیون ها
**سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی گزارش اعضای کمیسیون به سفر عتبات و عالیات در جلسه روز یکشنبه کمیسیون خبرداد.
یکشنبه 16 خرداد 1389 ساعت 09:52

"ستار هدایت خواه" نماینده بویراحمد در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه چندی پیش تعدادی از اعضای این کمیسیون و یکی از نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس جهت بررسی مشکلات زائران عتبات و عالیات به مرز ایران و عراق و سپس به سامرا، کربلا، نجف اشرف و همچنین به سوریه سفر کردند، گفت: این هیات ایرانی گزارش مفصلی از نحوه ورود زائران ایرانی به عراق و همچنین اقامت آنها در عتبات و عالیات تهیه و مشکلات موجود را دسته بندی کردند.

وی افزود: در روز یکشنبه گزارش این سفر با حضور مسئولین سازمان حج و زیارت و دیگر مسئولین و دستگاه های ذیربط در کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح خواهد شد و در صورت تصمیم کمیسیون این گزارش در صحن مجلس هم قرائت می شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: لایحه برنامه پنجم توسعه در دستور کار کار گروه ویژه کمیسیون قرار دارد و مقرر شد تا این کار گروه بررسی مقایسه ای میان اهداف برنامه پنجم  با برنامه های سوم و چهارم انجام و گزارش آن در کمیسیون مطرح شود.

جواد آرین منش، فاطمه رهبر و هدایت خواه از اعضای کمیسیون فرهنگی و شبیب جویجری عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس جهت بررسی مشکلات زائران در اواخر اردیبهشت ماه عازم عتبات و عالیات شدند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000