آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظم دلخوش:

تحریم جواب نمی‌دهد

سرویس سیاسی
**تجربه نشان داده است که تحریم‌های صورت گرفته و اعلام شده هیچ‌گاه تاکنون جواب نداده است و در آینده نیز جواب نخواهد داد.
یکشنبه 16 خرداد 1389 ساعت 15:00

سیدکاظم دلخوش‌اباتری نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در خصوص تحریم‌های احتمالی از سوی کشورهای غربی و تشدید آنها به روزنامه گلچین امروزگفت: ایران یک کشور مستقل است که از همه منابع اعم از منابع طبیعی و منابع نیروی انسانی برخوردار است و با توجه به توانمندی که دارد از همه امکانات موجود بهره گرفته و بر قدرت خود می‌افزاید.

وی افزود: تجربه نشان داده است که تحریم‌های صورت گرفته و اعلام شده هیچ‌گاه تاکنون جواب نداده است و در آینده نیز جواب نخواهد داد.

به گفته این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تحریم‌های صورت گرفته موجب توانمندی کشور در زمینه‌های مختلف شده است چرا که همواره مردم، مسئولان و دست‌اندرکاران کشور با اتکا به توان و نیروی خود در تمام زمینه‌ها خودکفا شده‌اند.

نماینده مردم صومعه‌سرا و سخنگوی کمیسیون طرح تحول اقتصادی در مجلس در خصوص این طرح و اقدامات انجام شده در راستای آن اظهار داشت: این طرح در استان‌های گیلان، ایلام و خراسان رضوی به صورت پایلوت در حال اجراست و تاکنون در مرحله آمارگیری است و به احتمال زیاد در این هفته یک جلسه‌ میان متولیان این طرح و اعضای کمیسیون طرح تحول در مجلس به منظور پیگیری مسائل این طرح و روند کارهای انجام شده در مورد آن برگزار می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000