شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصباحی‌مقدم خبر داد:

برگزاری جلسه‌ نظارتی کمیسیون ویژه درباره هدفمندکردن یارانه‌ها با حضور وزرای رفاه و جهادکشاورزی

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رییس کمیسیون ویژه‌ی بررسی طرح تحول اقتصادی از برگزاری جلسه‌ی نظارتی این کمیسیون با حضور وزرای رفاه و جهادکشاورزی در راستای بحث هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد.
یکشنبه 16 خرداد 1389 ساعت 15:07

حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که این جلسه فردا برگزار خواهد شد، عنوان کرد: در این جلسه وزیر رفاه و وزیر جهادکشاورزی در چارچوب بحث هدفمندسازی یارانه‌ها به کمیسیون گزارش می‌دهند که چه اقدامات و تمهیداتی را در این راستا اندیشیده‌اند.

مصباحی‌مقدم عنوان کرد: هم‌چنین سایر وزرای مرتبط با این کار نیز در جلسات آینده‌ی کمیسیون ویژه شرکت خواهند کرد و اطلاعاتی را که می‌توانند در اختیار ما بگذارند را ما از آنها می‌گیریم و در آنجاها که جنبه‌ی مشورتی دارد از آنها نظر می‌خواهیم.

نماینده‌ی مردم تهران در خانه‌ی ملت، با یادآوری این‌که طبق متن قانون بحث هدفمندسازی یارانه‌ها از این پس از طریق هیات امنای سازمان هدفمندسازی تعیین می‌شود، گفت: کارگروه مشترک دولت و مجلس که پیش از این در این راستا تشکیل شده بود دیگر اقدامی انجام نمی‌دهد و فعالیت این کارگروه تنها مختص دوران بررسی لایحه‌ی بودجه بود. از این پس همه چیز دست دولت است و دولت در چارچوب قانون‌هایی که مصوب شده باید عمل کند.

وی با تاکید بر این‌که البته کمیسیون ویژه‌ی مجلس در حیطه‌ی مسوولیت‌هایش از وزرای مربوطه گزارش می‌خواهد، ادامه داد: ما از این وزراء سوالاتی داریم و البته پیشنهادات خودمان را به آنها ارایه می‌کنیم و کار آنها را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

رییس کمیسیون ویژه‌ی بررسی طرح تحول اقتصادی مجلس، با تاکید بر این‌که این کمیسیون البته تنها در حیطه‌ی مسوولیت نظارتی خود عمل می‌کند، گفت: در این راستا فردا (دوشنبه) با حضور وزیر رفاه و کشاورزی جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000