هفته دفاع مقدس
1389/03/17 08:24:00
سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون عمران خبر داد:

بحث مقدماتی برنامه پنجم توسعه با محوریت راه و ترابری

**عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی مقدماتی برنامه پنجم توسعه در موارد مربوط به وزرات راه و ترابری انجام شد.

سید محمد کاظم حجازی در گفت و گو با خبر نگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در جلسه امروز کمیسیون از زحمات و تلاش های بلوکیان معاون اسبق امور مجلس وزرات راه و ترابری تقدیر و تشکر شد، ادامه داد: سعیدکیا مسئول کارگروه لایحه برنامه پنجم توسعه، دیدگاه های مختلف برنامه پنجم توسعه را مورد بررسی قرار داد؛ همچنین گزارشی از این موارد ارائه کرد.

وی با بیان اینکه این کارگروه جهت بررسی برنامه پنجم توسعه در ارتباط با حمل و نقل که بیشتر به وظایف مربوط به وزرات راه و ترابریی بر می گردد،تشکیل شد، ادامه داد: در این کارگروه از کارشناسان دانشگاهی دعوت شد تا نگاه‌های متفاوت و جدیدی در خصوص برنامه پنجم توسعه در رابطه با حمل و نقل و راه و ترابری مطرح شود.

نماینده مردم همدان مجلس شورای اسلامی افزود: سعیدکیا به عنوان نماینده ای از این کارگروه در کمیسیون عمران حضور پیدا کرد و گزارشی از نکات لایحه برنامه پنجم توسعه ارائه کرد.

وی تاکید کرد: در این گزارش نکات بسیاری مطرح شده اکه با یک جلسه امکان آن نبود تمام موارد بررسی شود؛ به همین جهت فردا ساعت 10 باقی نکات را بررسی می کنیم.

حجازی در نهایت تصریح کرد: اعضای کمیسیون عمران در نظر دارند با بررسی دقیق نکات مطرح شده برنامه پنجم توسعه تنها به ادبیات سخت و سنگین ختم نشود همچنین زمان بندی دقیق اجرایی و منابع مالی مشخص شود تا برنامه پنجم  کارآمد و عملی باشد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet