هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی:

حق مردم که در مورد سران فتنه شعار بدهند و مطالبات خودشان را مطرح کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره مواضع اخیر علی مطهری و یاداشت توهین آمیزش علیه رییس جمهور، مقامات عالی کشور و نمازگزارن گفت: مطهری از مقام نمایندگی مجلس شورای اسلامی و از جایگاه پدرش سوء استفاده کرده است.
یکشنبه 16 خرداد 1389 ساعت 17:41

فاطمه آلیا در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مطهری از جایگاه پدر بزرگوارشان که مردم احترام بسیاری به آن مرحوم قائل هستند و از عنوان نمایندگی مجلس به خوبی استفاده نکرده و از آن به عنوان ابزاری برای توهین به نمازگزاران استفاده کرده است.

آلیا خاطر نشان کرد: توهین به نمازگزاران در جامعه ما عاقبت خوشی ندارد، مطهری بهتر است مطلب خود را یک بار دیگر بخواند و از نمازگراران عذرخواهی بکنند.

وی افزود: همین نمازگزاران هستند که این انقلاب را نگه داشتند و بازنگری در اظهار نظر و عذرخواهی از مردم ، فرد را کوچک نمی کند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلام شهر و شمیرانات تصریح کرد: مردم ما برای نماز جمعه به عنوان یک آیین سیاسی و دینی خیلی ارزش قائل هستند و فلسفه این اجتماع دینی همین است که مردم مشکلات را مطرح می کنند و خطیب جمعه هم مسایلی را مطرح می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حق مردم و نمازگزاران بود که در مورد سران فتنه شعار بدهند و مطالبات خودشان را مطرح بکنند.

آلیا خاطر نشان کرد: هر جمعه هم همینطور است و مردم می آیند در مورد مسایل روز نظر می دهند حالا یک کسی می آید به مردم توهین می کند؛ آن هم فردی که مردم به پدر ایشان خیلی احترام قائل هستند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000