شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بزرگواری:

مطهری باید پاسخگو باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان اصولگرای مجلس بارها به علی مطهری بخاطر همراهی با جریان فتنه تذکر داده اند.
دوشنبه 17 خرداد 1389 ساعت 10:40

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری در گفت گو با ایرنا افزود: علی مطهری با موضع گیری ها و برخی اظهارات خارج از اصول و مبانی اصلی نظام و با سوء استفاده از سرمایه نام پدر ، بذر تردید و شبهه را در بین ملت ایران افکنده است و در مقابل موج عظیم مخالفت ها باید پاسخگو باشد.

وی اضافه کرد: مطهری در اظهارنظرهای خود پس از انتخابات دهم و حوادث پس از آن و همراهی با سران فتنه کاملا نشان داد که مبنای اصولگرایی ندارد و در خصوص این مواضع و موارد بارها در جلسات و کمیسونهای مختلف به ایشان تذکر داده شده است.

بزرگواری ، مواضع علی مطهری را مغایر با اندیشه پاک و تفکر اصولی شهید مطهری و ناشی از عدم درک صحیح از موقعیتهای مهم نظام و نیز عدم بصیرت کافی از رهنمودها و توصیه های مقام معظم رهبری دانست و اظهار داشت: فرزند شهید مطهری نباید با این گونه رفتارها و سوء استفاده ها، نام و آوازه بلند پدر بزرگوارشان را مورد خدشه قرار دهد.

وی گفت: جمعیت مشتاق و ولایتمداری که خود به صورت خودجوش اظهار عشق و ارادت خود را نسبت به رهبر و ولیشان نشان می دادند به هیج وجه به دنبال اغتشاش ، بی نظمی و یا هتک حرمت به حریم امام و مراسم ارتحال ایشان نبودند.

بزرگواری اظهار داشت: این افراد به دلیل آنکه دیده بودند سید حسن خمینی در خط و سیر سران فتنه حرکت می کند و گاهی نیز حمایتهایی از آنها داشته و حتی به آنها نیز طرح می داد هشدار دادند که باید راه جدش را ادامه بدهد .

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار