هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوچکی نژاد: مهلت تحقیق و تفحص از برنامه چهارم تمدید می‌شود

برخی آیین‌نامه‌های اجرایی برنامه چهارم اصلا تدوین نشدند

سرویس اقتصادی
**نایب رییس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی در اجرای برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعلام کرد: به احتمال زیاد باید مهلت 6 ماهه این هیات برای تحقیق و تفحص از برنامه چهارم باید تمدید شود.
دوشنبه 17 خرداد 1389 ساعت 15:15

"جبار کوچکی نژاد" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: کار هیات تحقیق و تفحص از برنامه چهارم توسعه به دلیل بررسی لایحه بودجه سال 1389  و لایحه برنامه پنجم  توسعه فعلا متوقف مانده است.

نماینده رشت با اشاره به جلسات اعضای هیات تحقیق و تفحص از برنامه چهارم توسعه، گفت: این هیات تاکنون جلسات متعددی با کارشناسان و مسوولان مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور داشته است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان ارائه جزئیاتی از این نشست‌ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه جمع بندی تاکنون در این خصوص صورت نگرفته نمی‌توان به صورت کامل به جزئیات موارد مطرح شده اشاره کرد.

وی در عین حال اظهار کرد: در مواردی دیده شده که دولت آیین‌نامه‌هایی که باید برای اجرای بندهایی از برنامه چهارم توسعه تنظیم و تدوین می‌کرد را اصلا تهیه نکرده است.

نایب رییس هیات تحقیق و تفحص از برنامه چهارم توسعه با اعلام اینکه زمان نهایی شدن گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از اجرای برنامه چهارم توسعه هنوز مشخص نیست، اظهارکرد: به احتمال خیلی زیاد زمان ارائه این گزارش تمدید خواهد شد.

براساس اصل ۷۶ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، مجلس شورای اسلامی حق تحقیق و تفحص در تمام امور کشور را دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000