خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/03/17 15:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خباز:

نماینده باید زبان تیزی داشته‌باشد و بتواند از حقوق مردم دفاع کند

**نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: "بله قربان گوی" کسی نیستم، زیرا نماینده باید زبان تیزی داشته باشد و بتواند از حقوق مردم دفاع کند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا خباز در همایش تجلیل از رابطان روستایی دفتر ارتباط مردمی خود در شهرستان بردسکن، ضمن قدردانی از فعالیت‌های 2 ساله رابطین در طول عمر مجلس هشتم، افزود: در نظامی به سر می‌بریم که در راس آن یک مرجع تقلید و یک ولی فقیه سکان‌دار کشتی انقلاب است و همه ما افتخار می‌کنیم که در چنین نظامی خدمت می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم پایه و اساس انقلاب هستند و با حضور فعالانه خودشان امام امت را بعد از 14 سال تبعید به کشور بازگرداندند.

وی رابطین روستایی دفتر ارتباط مردمی را سربازان خط مقدم مراجعات و زخم زبان‌ها دانست و گفت: بنا به فرمایشات امام راحل مجلس در راس امور است، ولی مجلسی که به وظایف قانونی خودش عمل کند.

خباز خاطرنشان کرد: یک نماینده مجلس طبق قانون اساسی 4 ابزار تذکر، سوال، تحقیق و تفحص و استیضاح را در اختیار دارد و می‌تواند از این ابزار استفاده کند.

وی ادامه داد: نماینده مجلس می‌تواند اگر وزیری به وظیفه اصلی خودش عمل نمی‌کند، با وجود این‌که با وزرا ارتباط خوبی دارد، از او سوال کند .

نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این‌که بنده از ابزار قانونی خودم در مجلس شورای اسلامی استفاده می‌کنم، آیا مخالف دولت هستم؟

وی اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای از رقبا اعلام می‌کنند که خباز مخالفت دولت است، در حالی که خباز به دولت علاقه دارد؛ چرا که دولت فرزند مجلس است و با رای نمایندگان دولت هویت پیدا کرده است.

خباز ادامه داد: اگر کسی عیب ما را اعلام کرد، دوست ماست و باید از انتقادکنندگان استقبال کنیم.

وی اضافه کرد: قرار بود دولت تورم را تک رقمی کند ،چرا نشد، نرخ بیکاری یک رقمی شود که نشد؛ علاوه بر این روز به روز به تعداد بیکاران جامعه افزوده می‌شود.

وی افزود: رقابت موجب عزت، رشد و تکامل می‌شود، ولی تخریب چیز بدی است و ما باید در دوران رقابت جوانمردی را پیشه کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet