هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون فرهنگی:

مطهری گفت روی سخن من با کسانی بود که برای سخنان رهبری مصداق تعیین می‌کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهارات اخیر علی مطهری‌ را سخیف دانست و گفت:‌ مدعی العموم بدون وجود هرگونه شکایتی‌ می تواند درخصوص اظهارات علی مطهری وارد عمل شده و برخورد کند.
دوشنبه 17 خرداد 1389 ساعت 12:31

بهروز جعفری در گفت وگو با ایرنا افزود:‌ آنجایی که خلاف منافع و ارزشهای ملی اقدام و یا اظهارنظری صورت گیرد، مدعی العموم راسا می تواند وارد صحنه شده و اقدام کند.

وی با بیان اینکه سخنان مطهری به دور از شان یک نماینده اصولگرا بود، اظهارداشت: موضع گیری های وی از جایگاه یک نماینده اصولگرا نبوده و نیست.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ در کمیسیون فرهنگی نسبت به اظهارات مطهری در خصوص رییس جمهوری و دیگر موارد مطروحه از جانب وی اعتراض کردیم و از وی خواستیم تا تکلیف خود را در برابر این اظهارات سخیفانه و خارج از شان نمایندگی مشخص کند و منظورش درباره این اظهارات را توضیح دهد.

جعفری تصریح کرد:‌ مطهری اگرچه این اظهارات را به این شیوه که در خبرگزاریها درج شده، ‌تکذیب کرد اما مستندات گفته های وی موجود است.

وی گفت: مطهری در توضیحات خود به نمایندگان گفته است که روی سخن من با کسانی بود که برای سخنان رهبری مصداق تعیین می‌کنند و این مطالب که منتشر شد، تحریف شده است.

وی با بیان اینکه مطهری در توضیحاتش در کمیسیون فرهنگی از حرف خود بازگشته است، تصریح کرد: ‌این گونه حرف های او تازگی ندارد و موضع گیری های وی در بعد از انتخابات تغییر کرده است.

وی تاکید کرد: علی مطهری آن گونه که ‌دشمنان نظام اسلامی و انقلاب می خواهند، صحبت می کند.

وی افزود: ‌این نماینده تهران در کسوت و لباس اصولگرایی وارد مجلس شد و مردم فکر می کنند وی معتقد به تفکر اصولگرایی و ولایت فقیه است.

وی با اشاره به اینکه این نماینده مجلس به آرای مردم پشت پا می زند، اظهارداشت: شیوه ای که او در پیش گرفته از یک نماینده اصولگرا و معتقد به نظام اسلامی بسیار بعید به نظر می رسد.

جعفری تصریح کرد: ‌اگرچه نماینده مجلس در بیان نقطه نظراتش آزاد است اما این آزادی به گونه ای نیست که به منافع نظام لطمه بزند و یا در جهت خوشایندی مخالفان نظام باشد.

وی افزود:‌ اگر این روند از سوی مطهری ادامه یابد،‌ فراکسیون اصولگرایان مجلس قبل از هراقدامی از سوی هیات رییسه مجلس،‌ به تصمیم جدیدی خواهند رسید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000