هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رسیدی به شکایات شوراها و شهرداری‌ها در هیات مرکزی حل اختلاف شوراها

سرویس سیاسی
**نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی بر هیات مرکزی حل اختلاف و رسیدگی بر شکایت شوراها با بیان اینکه این هیات ماهی یکبار تشکیل می‌شود، گفت: اعضای هیات حل و رسیدگی به شکایت شوراها، در هر جلسه به شکایت 5 تا 10 پرونده رسیدگی می‌کنند.
دوشنبه 17 خرداد 1389 ساعت 18:21

عوض حیدرپورشهررضایی در گفت و گو با خبر نگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: این پرونده ها بیشتر به شکایت از شورایاران و شهرداران مناطق مختلف کشور مربوط می شود.
نماینده مردم شهرضا ادامه داد: گاهی در شکایت ها عدم صلاحیت شورایار یا شهرداران عنوان می شود یا فرمانداران تقاضای بازگشت برخی شورایاران و شهرداران را دارند که در این هیات با بررسی  موارد، تصمیم نهایی اتخاذ می شود.
وی با بیان اینکه عملکرد هیات مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایت شوراها را خوب ارزیابی می کند، تاکید کرد: در این شورا بدون نفوذ فرمانداران تخلفات و صلاحیت افراد مورد بررسی قرار می گیرد و تا جایی که امکان داشته باشد از ضایع شدن حقوق شورایاران و شهرداران جلوگیری می شود.

حیدر پور با اشاره به اینکه 3 هفته گذشته آخرین جلسه این هیات برگزار شد، افزود: سه‌شنبه 18 خرداد جلسه دیگر هیات مرکزی رسیدگی به شکایت شوراها برگزار خواهد شد.
این هیات با موضوع بند(1) قانون اصلاح تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران مصوب 6/7/1382 تشکیل شده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000