هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی بیغش به خانه ملت خبر داد

پی گیری سفر نمایندگان به غزه در جلسه با شیخ الاسلام

سرویس بین الملل
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیته دفاع از انتفاضه فلسطین در جلسه ای با شیخ الاسلام معاون روابط بین الملل رئیس مجلس موضوع سفر تعدادی از نمایندگان به غزه را پیگیری کردند.
دوشنبه 17 خرداد 1389 ساعت 19:38

محمود احمدی بیغش نماینده شاهزن در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اینجانب، ناصر سودانی نماینده اهواز، محمد کرمی راد نماینده کرمانشاه و مصطفی ذوالقدر نماینده بندرعباس به عنوان اعضای کمیته دفاع از انتفاضه فلسطین بعدازظهر امروز با حسین شیخ الاسلام رئیس دبیرخانه حمایت از فلسطین و معاون روابط بین الملل رئیس مجلس جلسه داشتیم، گفت: در این جلسه موضوع سفر چهار نماینده به غزه برای اعلام همدردی ملت ایران با مردم مسلمان غزه پیگیری شد.

وی افزود: در این جلسه تاکید شد که چهار نماینده ای که آقای لاریجانی دستور عزیمت آنها به غزه را صادر کرد باید هرچه سریعتر به این منطقه اعزام شوند.

وی افزود: همچنین در این جلسه مقرر شد تا فرم هایی جهت ثبت نام از نمایندگان برای اعزام به غزه تهیه و برای همه نمایندگان ارسال شود تا هر نماینده ای داوطلب اعزام به غزه بود برای سفر بعدی نام نویسی کند.

این نماینده داوطلب اعزام به غزه گفت: البته سفر چهار نماینده به غزه فردا با حضور حافظ منافع دولت مصر در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیگیری و هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد.

احمدی بیغش افزود: نمایندگان مجلس به طور جد پیگیر سفر جهت اعزام به غزه هستند.

احمدی بیغش، پرویز سروری، عوض حیدرپور و شبیب جویجری چهار نماینده ای هستند که علی لاریجانی با سفر آنها به غزه موافقت کرده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000