آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

توضیحات علی مطهری در مورد واکنش‌های صورت گرفته به اظهارات اخیر وی

سرویس سیاسی
**نماینده مردم تهران در مجلس گفت: از هر حکمی که فراکسیون داوری اصولگرایان نسبت به من صادر کند از آن استقبال می کنم.
سه‌شنبه 18 خرداد 1389 ساعت 10:46

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علی مطهری" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران پارلمانی درخصوص حضورش در هیات داوری اصولگرایان گفت: من به آنها گفتم چون شما موضوع را رسانه ای کرده اید و این بحث توام با توهین است بنده از آمدن به شورای داوری معذورم.

وی خاطرنشان کرد: من تاکید کردم حرفهایم همانی است که روز گذشته در تابناک منتشر شده است. بنابراین یک نسخه از آن سخنان را به اعضای فراکسیون ارائه کردم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه افزود: به آنها یادآور شدم اگر قانع نشدند آماده هستم در شورا حضور یابم. اما از آنان خبری نشد.

مطهری در پاسخ به این پرسش که نسخه ای از حرفهای وی به چه کسی یا کسانی ارائه شده است گفت: یک نسخه از این سخنان به آقای محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان ارائه شده است. وی را در بین فراکسیون اصولگرایان انسانی عالم و باتقوا و باشخصیت می دانم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: اگر قرار است افرادی مانند من از فراکسیون اصولگرایان خارج شود از این فراکسیون جز تملق و چاپلوسی چیزی باقی نمی ماند.

وی تصریح کرد: از حکم اصولگرایان استقبال می کنم حتی اگر منجر به اخراج من شود. چون این موضوع را پدیده مبارکی می دانم که اصولگرایی را به مسیر اصلی خود بازمی گرداند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000