هدر اصلی
1389/03/18 15:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکونام:

بیانات رهبری انگیزه‌ای برای انجام مسوولیت‌های قانونی نمایندگان خواهد بود

**نایب رییس کمیسیون اصل نود با اشاره به دیدار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری گفت: در راستای فرمایشات ایشان، کمیسیون برنامه روزمره خود را کنار می‌گذارد و به عنوان دستوری مهم، نسبت به تعیین ساز و کارهای نظارت مجلس بر مجلس، تصمیم‌گیری خواهد کرد.

حجت‌الاسلام محمدابراهیم نکونام در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آن‌چه در این دیدار بیشتر به کمیسیون ما مربوط می‌شد، بحث نظارت مجلس بر مجلس یعنی نظارت کمیسیون اصل 90 بر طرز کار مجلس و نمایندگان بود، که در تقنین و نوع رابطه‌ها رقم می‌خورد.

وی یادآور شد: البته همه ساله، در سالگرد شروع مجلس، نمایندگان محضر مقام معظم رهبری شرفیاب می‌شوند و ایشان هم رهنمودهای مهمی عنوان می‌کنند، امسال هم ایشان رهنمودهایی را در رابطه با نوع کار مجلس، اهمیت مجلس و نوع تعامل با دولت، خدمتگزاری بیشتر به مردم و بحث نظارت مطرح ‌فرمودند.

وی افزود: ما امیدواریم بتوانیم خصوصا در بحث نظارت، که مدنظر ایشان و جزو منویات معظم‌له است، اقداماتی انجام دهیم و آنها را در کمیسیون اصل 90 اجرایی کنیم.

نکونام در پایان گفت: بیانات رهبری همواره روشنگر راه آینده‌ همه‌ی قوا بوده و مطالب امروز ایشان هم قطعا ما را تقویت و تشویق می‌کند و انگیزه‌ای خواهد بود که ما مسوولیت‌های قانونی‌مان را بهتر از گذشته انجام دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet