آغاز هفته وحدت
1389/03/18 18:09:00
سرویس کمیسیون ها
با وجود اعلام قبلی؛

نشست اعضاء کمیسیون عمران با وزیر کشور در محل وزارتخانه انجام نشد

**عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمامی دستور کار کمیسیون امروز انجام شد، اظهار داد: از ۵ دستورکار کمیسیون عمران، در جلسه امروز به ۴ برنامه آن رسیدگی کردیم و تنها نشست اعضاء کمیسیون با وزیر کشور در محل وزارتخانه انجام نشد.

سید محمدکاظم حجازی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه امروز کمیسیون به دو گروه تقسیم شد تا به دستور کار جلسه رسیدگی شود، گفت: در یکی از بخش‌های کمیسیون عمران به بحث درباره وزارت مسکن و شهرسازی در خصوص شهرداری‌ها و روستاها براساس بندهای قانونی پرداختند.
وی با بیان اینکه در این بخش از کمیسیون کارشناسان کمیسیون عمران و نمایندگان مسکن و شهرسازی همچنین معاونت عمران و شهرسازی نیز حضور داشتند، تاکید کرد: در نهایت قرار بر این شد نمایندگان پیشنهادهای خود را با عنوان الحاقی یا اصلاحی در جلسه هفته آینده کمیسیون ارائه کنند تا مورد بحث قرار گیرد.
عضو کمیسیون عمران اشاره به اینکه بخش دیگر کمیسیون حول محور مسائل وزارت نیرو چرخید، ادامه داد: مواد مربوط به بخش آب و فاضلاب وزارت نیرو با حضور کارشناسان این حوزه مورد بررسی قرار گرفت؛ نمایندگان نقطه نظرات خود را مطرح کردند که در نهایت تصویب مواد قانونی در این باره به هفته بعد موکول شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet