اربعین حسینی
1389/03/18 19:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

بیانات رهبر معظم انقلاب بر همکاری مجلس با دولت تاکید دارد

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس گفت: بیانات ایشان بر همکاری مجلس با دولت تاکید دارد.

اسماعیل کوثری در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید عملی بشود چون دولت در وسط میدان است و مجلس باید همکاری لازم را بکند.

کوثری خاطر نشان کرد: مجلس باید به دولت کمک کند تا دولت بتواند بهتر قانون را اجرا کند.

نماینده تهران، ری، اسلام شهر و شمیرانات با اشاره به تاکید رهبری در خصوص رعایت قانون، گفت: باید به این فرمایشات رهبر معظم انقلاب جامع عمل بپوشانیم و در عمل نشان بدهیم که پیروان واقعی ولایت هستیم و حرف ایشان را در عمل به اجرا در می آوریم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره نامه رییس جمهوری اسلامی ایران به دبیر شورای نگهبان در خصوص عدم انطباق برخی مصوبات مجلس با قانون اساسی اظهار داشت: رییس جمهوری نظراتی دارد و گفته است که طرح ها و لوایح اگر می خواهد قانون بشود حتما باید بودجه آن مشخص بشود و راست هم می گوید.

کوثری افزود: اگر منابع این طرح ها و لوایح مشخص نشود، به اجرا درآوردنش مشکل است لذا طرح و لایحه موقعی که می خواهد تصویب بشود باید منابع آن باید دیده بشود .

وی تاکید کرد: اگر این لوایح و طرح ها در مجلس تصویب شوند ولی منابع آن دقیق دیده نشود به اجرا در آوردن مشکلاتی دارد و بر این اساس دولت این مساله را منتقل کرده است و هیچ ایرادی ندارد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: چنین مواردی باید به مرجع مربوطه منتقل بشود و با توجه به همه موارد، قانونگذاری صورت بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet