اربعین حسینی
1389/03/18 19:38:00
سرویس کمیسیون ها
حسینی به خانه ملت خبر داد:

حضور وزرای صنایع و نفت در کمیسیون انرژی مجلس

**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از حضور علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن و مسعود میرکاظمی وزیر نفت در کمیسیون انرژی مجلس خبر داد و گفت: مسائل مرتبط با این وزارتخانه ها در جلسه امروز کمیسیون بررسی شد.

سیدعماد حسینی نماینده قروه در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: علی اکبر محرابیان وزیر صنایع با حضور در این جلسه درخصوص مصرف انرژی در صنایع و وزیر نفت درخصوص واگذاری های این وزارتخانه مطابق اصل 44 قانون اساسی توضیحاتی را ارائه کردند.

وی افزود: وزیر صنایع همچنین درخصوص انتقال گاز بدون خط لوله و همچنین تولید بنزین و مایعات از گاز توضیحاتی را به نمایندگان دادند و پیشنهاداتی مطرح کردند که در هنگام بررسی برنامه پنجم در کمیسیون و صحن مجلس این پیشنهادات لحاظ شود.

سخنگو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نفت نیز درخصوص واگذاری ها طبق اصل 44 توضیحاتی دادند و اعلام کردند که در برخی از واگذاری ها مطابق این اصل عمل نمی شود و در برخی از زمینه ها نیز نیاز به اصلاح قانون است.

حسینی با بیان اینکه در این جلسه رئیس سازمان گسترش و نوسازی نیز حضور داشت، گفت: درخصوص بومی سازی صنعت نفت و گاز مطابق برنامه ها مباحثی مطرح شد و در نهایت در کمیسیون مقرر شد که با حضور وزیر نفت و وزیر اقتصاد جلسه ای در زمینه بررسی چالش های موجود در واگذاری های اصل 44 در زمینه نفت و گاز برگزار شود و راهکارهایی در این زمینه ارائه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet