انتخابات ریاست جمهوری
1389/03/19 14:18:00
سرویس سیاسی
پارلمان سوریه:

عدم برخورد با رژیم صهیونیستی موجب گسترش تروریسم شده است

**پارلمان سوریه ناتوانی جامعه بین المللی در اعمال تحریمات علیه رژیم صهیونیستی را موجب تشویق و گسترش تروریسم دانست.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه فلسطین چاپ غزه، پارلمان سوریه روز دوشنبه از موسسات، هیات های بین المللی و پارلمانی خواست واکنش های عملی علیه رژیم صهیونیستی نشان دهند، تا این رژیم را از ادامه اقدامات ددمنشانه و زیر پاگذاشتن قوانین بین المللی و حقوق بشر بازدارند.
بر اساس این گزارش، پارلمان سوریه (مجلس الشعب) نامه هایی به اتحادیه های پارلمانی بین المللی، انجمن پارلمانی آسیایی، انجمن پارلمان های اروپا و حوزه مدیترانه و انجمن پارلمان های منطقه مدیترانه فرستاد که در آن بر اهمیت تحقیق در مورد اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کاروان آزادی تاکید شده است.
همچنین در این نامه ها آمده است: رژیم صهیونیستی ساده ترین حقوق بین المللی و حقوق بشر را زیر پاگذاشت و این موضوعی است که واکنش جدی عملی می طلبد.
خبرگزاری رسمی سوریه به نقل از پارلمان این کشور اعلام کرد: ناتوانی جامعه بین المللی در اجرای تحریم های شدید علیه رژیم صهیونیستی موجب تشویق این رژیم و نقض کنندگان قانون و  تروریست ها یی از این قبیل می  شود تا  به ارتکاب اعمال مجرمانه خود ادامه دهند.
پارلمان سوریه همچنین از جامعه بین المللی خواست تا در قبال اقدامات اخیر علیه کاروان آزادی واکنش خود را با ایجاد حد و حدودی برای تجاوزات رژیم صهیونیستی به ملت فلسطین و همکاری برای شکست محاصره و بازکردن گذزگاه ها در غزه نشان دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet