اربعین حسینی
1389/03/22 18:04:00
سرویس بین الملل
غلامرضا کرمی:

رژیم صهیونیستی در واقع به بشریت و آزادیخواهی حمله کرد

**حمله ددمنشانه رژیم جعلی صهیونیست به کاروان دریایی امدادی و بشردوستانه آزادی، حمله به بشریت، آزادی و آزادیخواهی بود.

"غلامرضا کرمی" نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمله رژیم صهیونیست به کاروان آزادی فقط حمله به مردم غزه نبود، به نشریه نگارستان گفت: این حمله در واقع ترور سفیران صلح و نمایندگان مردم آزادی‌خواه جهان بوده است.

وی بیان کرد: با توجه به تحریم دراز مدت مردم غزه، ملتهای آزادیخواه جهان به صورت نمادین با ارسال کمک، به نوعی با مردم غزه ابراز همدری کردند.

کرمی با اشاره به سانسور شدید رسانه‌های صهیونیستی و سرپوش گذاردن بر این حمله ناجوانمردانه، اظهار داشت: اطلاع‌رسانی در مورد حمله رژیم منفور صهیونیستی به کاروان آزادی از وظایف مسلمانان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: رساندن ندای مظلومیت مردم غزه به گوش جهانیان بر عهده سازمانهای حقوق بشر اسلامی و مردم مسلمان است.

کرمی با اشاره به اینکه حمله به کاروان آزادی دل هر آزادیخوا هی را به درد می‌آورد، اظهار داشت: مردم مسلمان جهان باید اعتراض خود را به این حرکت بی‌شرمانه رژیم صهیونیستی با عناوین مختلفی همچون راهپیمایی‌های اعتراض‌آمیز، سایت‌های خبری، ایمیل، مصاحبه و غیره به گوش مردم جهان برسانند و مردم جهان را از این جنایت علیه بشریت آگاه کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تداوم اعتراض مردم مسلمان در حمله ددمنشانه به کاروان آزادی، گفت: این حرکت باید تا محکومیت جهانی صهیونیست‌ها ادامه یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet