اربعین حسینی
1389/03/22 10:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

قطعنامه تحریمی علیه ایران،نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی ایران است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:قطعنامه تحریمی علیه ایران،نشان دهنده اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

حسین ابراهیمی در گفتگو با ایرنا با اشاره به رای منفی ترکیه و برزیل به قطعنامه تحریمی علیه ایران،گفت: آمریکایی به وعده های خود به ترکیه و برزیل درخصوص بیانیه تهران پایبند نبودند از این رو این دو کشور با این قطعنامه مخالفت کردند.

به گفته این نماینده مجلس شورای اسلامی،آمریکایی ها بی صداقتی خود را در بیانیه تهران و قطعنامه تحریمی اثبات کردند و نشان دادند که به دنبال گفت وگو و دیپلماسی نیستند.

ابراهیی با تاکید بر این که ترکیه و برزیل بر مواضع درست خود نسبت به جمهوری اسلامی ایران پایبند هستند،گفت: آنان در موضع گیری های بعد از قطعنامه تحریمی علیه ایران، ثابت کردند که به پیمان با ایران وفادار مانده اند و در این میان کشورهای غیرمتعهد نیز بر این مساله تاکید داشته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس،در ادامه با بیان این که جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تحریم آمریکا به سر برده است،گفت: آمریکایی ها همواره تلاش کرده اند که در مسائل مختلف در خصوص کشور ایران اختلال ایجاد کرده و مانع موفقیت ما شوند.

ابراهیمی با بیان این که ایران همواره در تحریم ها توانسته توانایی های خود را افزایش دهد،اظهار داشت: ما همواره در دوران تحریم توانسته ایم، نیروهای نظامی کشور را بازسازی کنیم و در دوران تحریم ملت ما مصمم عمل و اثبات کرده که به دیگر کشورها هیچ نیازی ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet