اربعین حسینی
1389/03/23 12:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

تحریم های جدید تاثیری در ایران ندارد

**نماینده مردم اصفهان در مجلس تحریم های جدید شورای امنیت را بر اساس سلسله تحریم‌های قبلی دانست و گفت: این تحریم ها تاثیری در ایران ندارد چرا که مردم همواره به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارند و برای مقابله با نظام سلطه راه را ادامه می‌دهند.

حمید رضا فولادگر در گفتگو با مهر با اشاره به قطعنامه اخیر شورای امنیت علیه ایران و اینکه چنین حرکتی قابل پیش بینی بود، گفت: امروز یکشنبه طرح کاهش همکاری با آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای در مجلس مطرح خواهد شد.

‌پس از بیانیه تهران چون چنین اقدامی مستقل و خارج از نظام سلطه انجام شده بود، ‌پیش بینی چنین حرکت ‌و اقداماتی از سوی غرب می‌شد.

وی ادامه داد: آنها یا باید روش انتخاب شده توسط ایران را انتخاب می‌کردند که در این صورت شاهد ادامه غنی سازی صلح‌آمیز و توسعه هسته‌ای ایران بودند و یا مخالفت با اجرای آن بود که راه دوم را برگزیدند.

فولادگر با اشاره به انتخاب روش دوم توسط نظام غرب تصریح کرد: ‌انتخاب چنین روشی تائید بر صحت اظهارات قبلی ایران بود که نظام غرب حاضر به حضور کشورهای مستقل در این عرصه نیست.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: تحریمهای موجود بر اساس سلسله تحریم‌های قبلی است و تاثیری در ایران ندارد چرا که مردم همواره به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارند و برای مقابله با نظام سلطه راه را ادامه می‌دهند.

فولادگر در ادامه با اشار ه به اینکه چنین تحریم‌هایی در ایران هیچ اثری ندارد و البته هزینه بردار است، ادامه داد: چنین هزینه‌هایی در برابر استقلالی که ملت ایران برای آن انقلاب کرد و شهید داده بسیار ناچیز است و این هزینه‌های اقتصادی را مردم حاضر به پرداخت آن هستند.

این نماینده مردم اصفهان در مجلس در بخش پایانی سخنان خود به انتقاد از برخورد روسیه و چین برای قطعنامه اخیر شورای امنیت پرداخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet