خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/03/23 11:43:00
سرویس صحن
نجابت در نطق میان دستور:

ترفندهای غرب هرگز نتوانست نقشه راه انقلاب را منحرف سازد

**"حسین نجابت" نجابت گفت: غرب با گروه سرمایه گذاری رویاسلامگراهای سازش کار، فریب خوردگان تمدن غربی، سکولارهای ملی و یا احیانا مذهبی، جنگ را به داخل کشورهای اسلامی آوردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر اولین ناطق میان دستور جلسه علنی روز یک‌شنبه 23 خرداد ماه با اشاره به 22 خرداد سالگرد برگزاری دهمین انتخابات ریاست جمهوری یک سال گذشته را سالی پرحادثه و پربرکت و سالی دانست که در گذر تاریخ به عنوان ایامی برای درگیری همه جانبه و تمام عیار اندیشه دینی و نظام مادی حاکم بر آن یاد می‌شود.

وی افزود: سالی که 40 میلیون رای دهنده سرافراز و حضور 85 درصدی واجدین شرایط رای مردمسالاری دینی را جلوه ای دلنشین و خدایی داد و سالی که ولایت فقیه کشور و ملت را از گردنه های ساخت و راههای پرفراز و نشیب به سلامت عبور داد و نظامهای پوسیده غربی و دموکراسی های قلابی را مبهوت و متحیر پشت سر گذاشت.

نماینده تهران یادآور شد: در این رهگذر داستانهای شگفت دیگری شکل گرفت؛ داستان سکوت و سقوط خواص، داستان امت شیفته امام و گوش به زنگ رهبری که جلودار و راهبر انقلاب شدند؛ داستان خویشتن داری و تحمل مردمی که حمایتها و عدم حمایتهای خود از این باند را بر محور ولایت و شاخص رهبری تنظیم کردند و از همه مهمتر داستان بزرگ مردی از سلاله نبی مکرم اسلام که مدیر تمام عیار امت و خود مراد میلیونها مسلمان فهیم شد.

وی افزود: رهبری که یکه و تنها در برابر امواج فتنه استوار و بی تردید و باصلابت ایستاد و امت خود را هوشیارتر و بصیرتر از قبل، خاری در چشم دشمنان اسلام فرو برد.

نجابت با اشاره به ولایت مقام معظم رهبری پس از رحلت امام خمینی (ره) گفت: خداوندا شاهد باش که ما در اندازه محدود خود این آیت عظمای تو را شکر می کنیم و از صمیم قلب سپاسگزار این نعمت والای تو هستیم.

قائم مقام مرکز پژوهشهای مجلس با اشاره به حوادث پس از انتخابات تصریح کرد: نگرشها و تحلیلهایی که حادثه بزرگ را ناشی از رقابتهای انتخاباتی 4 داوطلب ریاست جمهوری و بدتر از آن ناشی از یک مناظره می دانند درک کاملی از وقایع تاریخی ارائه نمی دهند که این ناشی از یک فقدان نگرش جامع و در شناختن فلسفه وجودی انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: ما باید جریان تاریخ را بشناسیم تا بتوانیم تحلیل کنیم که انقلاب اسلامی چرا و چگونه اتفاق افتاد و این انتخابات در روند انقلاب اسامی چه جایگاهی دارد؟

نماینده تهران گفت: از همان آغازین روز انقلاب درگیری با غرب و تمدن غرب و توحش منظم و روابط ظالمانه بر آن سرلوحه کار امام (ره) قرار گرفت و این مهم را سردمداران استکبار جهانی فهمیدند و با تمام توان ممانعت از بسط این تفکر را در جهان در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماشین سنگین تبلیغات غرب، جنگ تحمیلی 8 ساله و تحریمهای اقتصادی و سیاسی متعدد و هزاران ترفند غرب، هر چند که کار را برای تحقق نقشه راه انقلاب اسلامی دشوار ساخت اما هرگز نتوانست این نقشه راه را متوقف یا منحرف سازد.

وی با اشاره به گذشت بیش از 30 سال از انقلاب اسلامی گفت: بیداری در جهان اسلام خصوصا در میان ملت‌ها واقع شده و خطرناکتر از همه برای غرب اوج گرایش به اسلام زیاد شده و این موضوع به زعم آنها از مخاطراتی است که غرب را تهدید به فروپاشی از درون می‌کند و از همین رو یک جنگ همه جانبه بد و سخت را طراحی کرده و لشکر چیده است و نیروهای خود را در درون نیروهای اسلام آموزش می‌دهد.

وی تصریح کرد: نیروی متحد غرب در این ره آورد چه کسانی هستند؟ اسلامگراهای سازش کار، فریب خوردگان تمدن غربی، سکولارهای ملی و یا احیانا مذهبی؟

نجابت متذکر شد: روی این گروه سرمایه گذاری کردند جنگ را به داخل کشورهای اسلامی آوردند و از به قدرت رسیدن دست پرورده های خود حمایت می کنند.

وی یاداور شد: اول با بمباران تبلیغاتی و جریانات ترور و یک جریان انحرافی و متحجر و طالبانی و القاعده را راه انداخته و یک اسلام خوب و اسلام بد تعریف می کنند. اسلام خوب از نظر آنها یعنی همین اسلام میانه روها و سازشکارها، اسلامی که پیروانش فریفتگان تمدن غرب هستند. غرب شبکه سازی اسلامهای میانه رو را از شاخ آفریقا تا خاورمیانه در همه جا انجام داده و از رسیدن این گروه به قدرت سیاسی حمایت می کند.

نماینده تهران تصریح کرد: مراکز فرهنگی، بلندگوها و مساجد و رسانه ها را در اختیار آنها قرار می دهند و در یک کلمه اسلام آمریکایی را در برابر اسلام ناب تقویت می کنند.

نجابت خاطرنشان ساخت: در مقابل این تفکر عده ای مسلمان انقلابی و پیرو امام، قرائت امام را با ادبیاتی انقلابی پی می گیرند؛ نفی همه جانبه تمدن غرب را سرلوحه کار خود دارند و تعامل با جهان را تنها در چارچوب مصلحت و مصالح انسانی و نه منافع صرفا ملی و ناسیونالیستی می‌دانند. این گروه یعنی حزب الله واقعی تحقق تمدن اسلامی را آرزو می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet