هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرمی‌راد خبر داد:

هرگونه قرارداد جدید از طرف روسیه درباره سامانه موشکی S300 پیگیری می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی‌ مجلس بر پیگیری حقوقی هرگونه قرارداد جدید از طرف روسیه، در مورد سامانه‌ی موشکی S300 تاکید کرد.
دوشنبه 7 تیر 1389 ساعت 13:03

محمد کرمی‌راد، در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی در مورد خواست روسیه برای انعقاد قرارداد جدید در خصوص سامانه‌ موشکی S300 با اشاره به تعدیل‌هایی که در قطعنامه 1929 از طرف چین و روسیه اعمال شده است، اضافه کرد: یکی از این تعدیل‌ها در مورد بحث پدافند هوایی است، اما درصورتی که روس‌ها بخواهند در مورد S300 قرارداد جدیدی ببندند، باید توسط مقامات کشورمان دنبال شود و به لحاظ حقوقی مسئولان ذیربط نباید کوتاه بیایند.

وی افزود:‌ باید مقامات کشورمان بر این مساله تاکید کنند که سرنوشت قرارداد قبلی چه شد که این بار قرار داد جدید قرار است منعقد شود؟

کرمی‌راد همچنین اعمال تحریم‌های یک جانبه از طرف آمریکا و اتحادیه‌ی اروپا را نیز فعالیت‌های مذبوحانه‌ای دانست که از قبل شکست خورده است و افزود:‌ آمریکا و اتحادیه اروپا در حال دست و پا زدن هستند، اما نمی‌دانند که با تحریم‌ها نمی‌توانند جلوی ملت ایران را بگیرند، همانگونه که بسیاری از سیاستمدارشان نیز به این مساله اقرار کردند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000