هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدکریم عابدی:

اقتدار ملی ما به وحدت و امنیت بستگی دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که در بطن اصولگرایی، اصلاح طلبی هم هست، اما اصلاح‌طلبی بدون اصولگرایی مردود است، گفت: ما تفکر اصلاح طلبی را رد نمی‌کنیم.
دوشنبه 7 تیر 1389 ساعت 13:05

محمدکریم عابدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هر کس با بصیرت، در مسیر نهج‌البلاغه، قرآن، قانون اساسی، ولایت و راه امام (ره) حرکت کند، مقبول است.

وی افزود: اما اگر این مسیر را طی نکند اصولگرا نیست، همان‌طور که به دلیل فضای فتنه، بعضی از اصولگرایان از راه خارج شدند.

نماینده‌ مردم فردوس و طبس در خانه‌ ملت با تاکید بر این‌که دشمن از شکاف استفاده می‌کند، گفت: در محیط وحدت جامعه هیچ قدرتی نمی‌تواند خللی به کشور وارد کند و ما در مورد مسائل جامعه با مباحثه و کرسی آزاد با این اختلاف سلیقه‌ها کنار می‌آییم.

به گفته‌ عابدی، اسلام ناب محمدی، اصولگرایی صرف نیست و هر سلیقه‌ای می‌تواند با واقعیت، اسلام ناب محمدی را پیاده کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این‌که « قطعا امنیت ایران از آمریکا بیشتر است» تاکید کرد: اقتدار ملی ما به وحدت و امنیت بستگی دارد و به دلیل هزینه‌های گزافی که پرداخت کرده‌ایم همه مردم باید برای حفظ نظام تلاش کنند.

وی با انتقاد از تئوریسین‌های اصلاح طلبان گفت: اصلاح طلبان در هنگام قدرت تا پایین‌ترین رده‌ها را عوض کردند اما دولت نهم و دهم جز رده‌های بالای وزارتخانه‌ها تغییراتی ندادند.

نماینده‌ی فردوس و طبس راه حل مشکلات را در شاخص قرار دادن قرآن، عترت، ولایت و قانون اساسی دانست و گفت: اما عده‌ای می‌خواهند حلقه قدرت را به ثروت گره بزنند که نتیجه آن دیکتاتوری است، اما ما انقلاب کردیم تا دیکتاتوری نداشته باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000