ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/04/07 13:07:00
سرویس سیاسی
نماینده سروستان:

حادثه 7 تیر بصریتی واقعی به ملت داد

**عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد، حادثه هفتم تیر یک بصریت دهی واقعی به ملت ایران داد و باعث شد که مردم حق را از باطل بشناسند.

"نصرالله کوهی باغ اناری" درگفت و گو با خبرنگارخانه ملت، باغبارآلود توصیف کردن فضای موجود درسال 60 که حادثه هفتم تیردرآن بوقوع پیوست، تصریح کرد:این حادثه منجر به این شد مسایلی که در فضای غبارآلود آن زمان در خصوص برخی مسوولان نظام و بویژه شهید بهشتی مطرح می شد از بین رفته و بصیرت مردم افزایش یابد.

نماینده سروستان و کربال و کوار در مجلس شورای اسلامی همچنین با اعلام اینکه حادثه هفتم تیر یک انسجام جالبی را در بین مردم ایجاد کرد، افزود: این حادثه منجر به نزدیکتر شدن افکار عمومی  ملت به هم شد و مردم متوجه شدند آن کسی که از انقلاب حفاظت می کند، روحانیت است.

وی با اشاره به اینکه گاهی فضای کشور توسط دشمنان غبارآلود می شود دراین راستا به مردم و مسوولان کشور توصیه کرد، به نظر گردانندگان اصلی جامعه که در راس آنها مقام معظم رهبری قراردارد، توجه کنند.

کوهی باغ اناری با تاکید براینکه مردم نباید از کسانی که خط انقلاب و ولایت فقیه را حفظ کرده اند دور شوند، افزود: در صورت دور شدن از خط  ولایت فقیه با مشکلاتی روبرو خواهیم شد اما اگر به این خط نزدیکتر شویم به راحتی از گردنه مشکلات عبور خواهیم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet