شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی:

خون بهشتی بر سرعت و شتاب انقلاب افزود

سرویس سیاسی
**چهره شاخص اصولگرایان گفت: شهادت شهید بهشتی و یارانش بر سرعت و شتاب انقلاب افزود و مایه تداوم و تضمین انقلاب شد.
دوشنبه 7 تیر 1389 ساعت 15:14

حسین ابراهیمی نماینده بیرجند در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یارانش در هفتم تیر 1360 گفت: با انفجار در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی بهترین نیروهای انقلاب که دارای مسئولیت های مهمی هم بودند از دست رفتند و اگر رهبری مدبرانه و هوشیارانه امام راحل نبود هدایت انقلاب سخت می شد.

وی افزود: در هفتم تیر در چند لحظه کوتاه با شهادت شهید بهشتی و یارانش نظام با اتفاق بزرگی مواجه شد که اگر امام راحل (ره) و پشتوانه ای به نام اسلام، رهبری و مردم نبودند قطعا نظام از بین می رفت اما با رهبری امام امت و حمایت های مردمی بار دیگر توطئه های دشمنان خنثی شد.

رئیس هیات داوری فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: با شهادت این عزیزان انقلاب ضربه خورد و آسیب دید اما جوشش خون شهدا باعث سرعت بیشتر انقلاب شد و نظام جان تازه ای گرفت و در واقع شهادت شهید بهشتی بر سرعت و شتاب انقلاب افزود.

ابراهیمی با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هفتم تیر گفت: بهشتی مظلوم زیست و مظلوم به شهادت رسید و امام راحل بعد از شهادت بهشتی فرمودند من از شهادت ایشان ناراحت نیستم بلکه از مظلومیت ایشان ناراحتم.

وی با بیان این که اتهامات سنگینی را بر بهشتی وارد کرده بودند گفت: خواندن تاریخ زندگی بهشتی ما را به این نتیجه می رساند که امروز در جامعه ما همان جریان مخالف بهشتی وجود دارد و همان تهمتهایی که به شهید بهشتی زده می شد امروز هم به نظام وارد می کنند.

نماینده بیرجند در مجلس تصریح کرد: امروز عده ای فتنه گر با بهانه تقلب در انتخابات آشوبهایی را در جامعه ایجاد کردند که در واقع همان عقبه جریان مخالف با بهشتی هستند.

ابراهیمی گفت: این جریان در آن زمان امام را هدف گرفته بود که امروز هم این جریان نه با دولت و نه با مجلس کار دارد بلکه اصل ولایت فقیه را نشانه رفته است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000