هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرمی راد: در تحویل گرفتن موشک‌های S300

دولت در گرفتن حق ایران مصر باشد

سرویس بین الملل
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از عملکرد دوگانه و غیر شفاف روسیه در قبال تحویل موشکهای دفاعی S300 انتقاد کرد و از دولت خواست برای گرفتن حق ایران پافشاری کنند.
دوشنبه 7 تیر 1389 ساعت 15:03

"محمد کرمی راد" در گفتگو با خانه ملت در مورد شروط جدید روسیه برای تحویل موشک های S300 به  ایران، ضمن انتقاد از عملکرد روسیه، از دولت خواست تا در گرفتن حق ایران مصر باشند و در صورت عدم پایبندی روسیه به مفاد قرارداد سامانه دفاعی S300 از طریق مجامع و سازمانهای حقوقی بین المللی برای گرفتن حق ملت ایران اقدام کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه افزود: طبق عرف حقوقی بین المللی، عادلانه نیست که کشوری چون روسیه قراردادی با ایران تنظیم کند و پیش قرارداد را نیز دریافت کند اما از زیر پذیرفتن مفاد قرارداد شانه خالی کند.

نماینده مردم کرمانشاه با بیان این نکته موشک های S300 فقط جنبه دفاعی دارد، عدم تحویل آن به ایران را غیر قانونی دانست و از رفتار دو پهلو و غیرشفاف روسیه در قبال ایران انتقاد کرد. 

وی با تایید بر اینکه دولت روسیه اکنون با برگ ایران در مقابل غرب بازی می کند ، شروط جدید روسیه برای تحویل این موشکها را بهانه ای برای گرفتن امتیاز از کشورهای غربی دانست.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000