هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قربانی در گفتگو با خانه ملت:

خون بهشتی خیلی از واقعیت‌ها را روشن کرد

سرویس سیاسی
**یک نماینده مجلس گفت: خون بهشتی و یارانش برکتی برای نظام بود و خیلی از واقعیت‌ها را شفاف و روشن کرد.
دوشنبه 7 تیر 1389 ساعت 16:07

موسی قربانی نماینده قائنات در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرارسیدن هفتم تیر و سالگرد شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یارانش در سال 1360 گفت: شهادت این بزرگواران برای نظام و انقلاب اسلامی هم یک برکت بود و هم یک ضایعه غیرقابل جبران و خسارت سنگین.

وی افزود: اینکه با شهادت شهید بهشتی خیلی از واقعیتها روشن و همچنین شهادت این شهید و یارانش باعث هدایت خیلی از نیروها و همچنین تداوم راه انقلاب شد، یک برکتی برای نظام و انقلاب بود و از طرف دیگر از آنجا که این بزرگواران از چهره های شاخص صدر انقلاب بودند و نظیر آنان در نظام خیلی کم بود و دارای مدیریت عالی و جامعی بودند، از دست دادن آنان ضایعه و خلأیی بود که به سادگی قابل جبران نبود.

وی با بیان این که شهید بهشتی در آن زمان هم مظلوم بود گفت: نسل های بعد از دهه اول انقلاب و همچنین نسل امروز جامعه ما از خدمات شهید بهشتی آن طور که باید در جریان نیستند؛ بنابراین ضرورت دارد تا با ذکر یاد و خاطره ای از آنان همواره در ذهنها زنده باشند.

قربانی تاکید کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ادامه دهندگان راه آنان را امیدوارتر و عشق و علاقه به آنان را بیشتر خواهد کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000