شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هشدار جلالیان نسبت به تاخیر در اجرای پروژه پارس جنوبی

قطر در حال خالی کردن ذخایرمشترک است

سرویس اقتصادی
**نماینده دیر و کنگان ضمن اشاره به نگرانی مردم منطقه بوشهر و کارشناسان از تاخیر دولت در بهره برداری از پروژه پارس جنوبی گفت: نگران این هستیم که تا پروژه به بهره برداری برسد قطر ذخایر مشترک را خالی کرده باشد.
دوشنبه 7 تیر 1389 ساعت 18:33

عسگرجلالیان نماینده مردم دیر و کنگان در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: پارس جنوبی پروژه ای ملی است و انجام آن کاری سنگین است.

وی با اشاره به قراردادهای اخیر دولت در این مورد گفت: ما خوشبین هستیم و امیدواریم که وعده های دولت در موعد مقرر به انجام برسد که اگر اینطور نشود شریک قطری ما مخازن مشترک را خالی خواهد کرد.

جلالیان با اشاره به نگرانی های موجود در میان توده مردم بوشهر نسبت به تاخیر در اجرایی شدن پروژه های پارس جنوبی گفت: در پارس جنوبی باید جذب سرمایه افزایش یابد و انجام پروژه ها سرعت گیرد تا در زمان مقرر این پروژه ها به بهره برداری برسد چرا که اگر انجام پروژه ها سرعت نگیرد تمام سرمایه گذاری های قبلی نیز به هدر خواهد رفت و بعد از افتتاح پتروشیمی مشکل تامین خوراک این پروژه ها به وجود خواهد آمد.

وی همچنین افزود: مسئولان باید مواظب رقیب قطری باشند که با جدیت هر چه بیشتر و سرمایه گذاری فراوان دارد گاز مخازن مشترک را برداشت می کند. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000