سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرمی:

تقاضای استرداد منافقین در همه نشست‌های بین المللی باید مطرح شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رئیس کمیته دفاعی مجلس با بیان اینکه ایران باید در همه حالات و در کنفرانس های بین المللی حقوق بشر و هر امکانی که پیش می آید تقاضای استرداد منافقین را مطرح کند، گفت: جنایات منافقین باید به صورت مستند، مبسوط و مشروح به مجامع اثر گذار در دنیا ارائه و خوی وحشیگری و اقدامات تروریستی آنها نمایان شود.
دوشنبه 7 تیر 1389 ساعت 19:04

غلامرضا کرمی نماینده کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، با اشاره به سالگرد شهدای هفتم تیرماه و جنایات منافقین کوردل در این روز اظهار داشت: حدود 30 سال است که از اقدام تروریستی و مسلحانه منافقین و ترورهای آنها علیه مردم مظلوم در کوی و برزن تا ترور بزرگترین و بالاترین شخصیت های نظام می گذرد.

وی افزود: منافقین بعد از اینکه در ایران عرصه را بر خود تنگ و مردم را در مقابل خود دیدند در کشورهای غربی از جمله فرانسه پراکنده شدند و در زمان جنگ تحمیلی نیز در معیت صدام  و حمایت او فعالیت های خود را علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه دادند.

رئیس کمیته دفاعی مجلس همچنین گفت: گروهک منافقین بعد از نابودی صدام در کشور عراق دست به اقدامات تروریستی گسترده ای زدند که باعث ایجاد خسارت و صدمات سنگینی به این کشور شدند.

نماینده کرمان با اشاره به لزوم تشدید فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در خصوص استرداد منافقین و محاکمه آنها اظهار داشت: نظام اسلامی همیشه دنبال استرداد منافقین بوده و در این خصوص تلاش هایی صورت داده است.

کرمی افزود: نظام های استکباری حاکم بر دنیا از جمله آمریکا و برخی کشورهای اروپایی سلطه خود را بر همه سازمان های بین المللی که عنوان حقوق بشری دارند و می توانند در جهت منافع بشر خدمت کنند، تحمیل کرده اند و با سلطه خود مانع از دستیابی کشورها به حقوق حقه خود شده اند.

رئیس کمیته دفاعی مجلس تاکید کرد: آمریکا و غرب همواره از حربه حقوق بشر علیه ملت ها استفاده می کنند.

نماینده کرمان در مجلس به اقدام کشور انگلیس در خروج نام منافقین از لیست گروه های تروریستی اشاره کرد و عنوان داشت: کشورهای استکباری خود به خوبی می دانند که بیشترین اقدامات تروریستی و کشتارها توسط گروهک منافقین انجام می شود اما مدافع آنها هستند و از آنها حمایت می کنند.

کرمی در خصوص اقدامات و فعالیت هایی که جمهوری اسلامی ایران در جهت استرداد منافقین و محاکمه آنها، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران باید در همه حالات از جمله استفاده از کنفرانس های بین المللی حقوق بشر و هر امکانی که پیش می آید و امکانش مهیا می شود تقاضای استرداد این گروهک تروریستی را مطرح کند.

وی گفت: ایران باید جنایات منافقین را به صورت مستند، مبسوط و مشروح به مجامع اثر گذار در دنیا ارائه و از هر فرصتی برای نشان دادن خوی وحشیگری و اقدامات تروریستی آنها استفاده کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000