شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده کلیمیان:

دشمن منتظر است صدای دوگانگی ملت ایران را بشنود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده‌ کلیمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن منتظر است که صدای دوگانگی و دودستگی را درون خیمه ملت بزرگ ایران بشنود تا برای رسیدن به اهداف خود برنامه‌ریزی کند، لذا آنچه می‌تواند باعث دلسردی دشمن شود، یکدلی، همراهی و همدلی است.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 09:50

سیامک مره‌صدق، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم اتحاد با بیان این‌که ایشان کاملا موقع‌شناس هستند و به همین علت بیانات‌شان به عنوان موهبت الهی راهگشای ملت ایران است، گفت: در شرایط فعلی، به ویژه پس از تحرکاتی که در سطح شورای امنیت علیه منافع ایران صورت گرفته، بیش از هر چیز به همراهی و اتحاد نیاز داریم.

به گفته‌ی مره‌صدق، درحال حاضر نباید خیلی در بند منافع گروهی و جناحی و حرکات سیاسی باشیم و مهمترین ملاکی که در رفتارهایمان باید مورد دقت قرار دهیم، حفظ وحدت و همبستگی ملی است.

وی بر این اساس تاکید کرد: باید از هر رفتاری که دراین عرصه باعث ایجاد تفرقه یا کاشته شدن تخم دو دستگی شود، خودداری کنیم.

نماینده‌ کلیمیان در مجلس با اشاره به بخش دیگری از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت حقوق افراد، حتی افرادی که مرتکب گناه و یا خطایی شده‌اند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره بر کرامت انسانی تاکید دارند و در برخورد با خطاکاران و کسانی که دچار اشتباه شده‌اند به حفظ کرامت انسانی آنها تأکید دارند و این یکی از آموزه‌های با ارزش الهی است.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان این‌که یک انسان خطاکار اگر چه باید مورد محاکمه قرار گیرد، اما انسانیت از او ساقط نشده، لزوم حفظ کرامت انسان‌ها را یادآور شد و افزود: ما باید تکلیف خود را با دشمنان و نفاق‌افکنان روشن کنیم، چون در مقطع فعلی شاید عدم مرزبندی با دشمن باعث رسوخ دشمن به درون جبهه‌ی انقلاب شود و باعث گردد که دشمن مجالی برای فعالیت پیدا کند.

وی ادامه داد: بنابراین بر تمامی کسانی که به انقلاب و نظام پایبندند، واجب است که فاصله خود را با دشمن، استکبار جهانی و عوامل آنها مشخص کنند و به آنها اجازه‌ی رخنه در صفوف ملت را ندهند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000