هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدعلی رضایی:

شروط اعلام شده برای مذاکره با 1+5 منطقی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم تریت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: شروط تعیین شده از سوی رییس جمهوری اسلامی برای مذاکره با گروه 1+5 بر سر مساله هسته ای ایران کاملا منطقی و قابل قبول است.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 11:15

اظهار نظر شفاف در خصوص بمبهای اتمی رژیم صهیونیستی، اعلام میزان پایبندی به مقررات ان.پی.تی و بیان شفاف دوستی و یا دشمنی گروه 1+5 در مذاکره با ایران شروطی است که رییس جمهور دیروز در نشست خبری با رسانه های داخلی و خارجی برای برگزاری مذاکرات اعلام نمود.

حجت الاسلام محمدعلی رضایی در گفت و گو با ایرنا افزود: طی چند سال گذشته ثابت شده که هرچه در مقابل غرب عقب نشینی شود آنها بیشتر پیشروی می کنند و خواسته های بیشتری را مطرح می کنند.

این نماینده مجلس افزود: به رغم همکاری فراوان ایران در جهات مختلف، شاهد صدور قطعنامه های سیاسی و سخیف از سوی شورای امنیت بودیم.

رضایی با طرح این سووال که تا کی می شود در برابر زیاده خواهیهای غرب کوتاه بیاییم و در مقابل معرفی ایران به عنوان یک خطر جهانی چشم پوشی کنیم، گفت: این شرایط در حالی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی، رییس جمهور و ملت ایران در اظهارنظرات مختلف اعلام کرده اند که با ساخت بمب اتمی به لحاظ شرعی و اخلاقی کاملا مخالف هستند و حتی در این زمینه رهبر انقلاب فتوا نیز صادر کرده اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: بالاخره باید تعیین تکلیف نهایی صورت گیرد و موضع شفاف غرب نسبت به ایران در جنبه های مختلف اعلام شود.

وی تاکید کرد: روشن شدن موضع غربیها و گروه 1+5 می تواند در کسب نتیجه مطلوب موثر باشد.

او گفت: خواسته های رییس جمهور بسیار خوب و به حق بود لذا حال باید منتظر اعلام نظر از سوی طرف مقابل باشیم تا ببینیم آیا منطق بر رفتارشان حکمفرما خواهد شد یا نه.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000