هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دبیر کمیسیون بهداشت در واکنش به تاثیر گرد وغبار در ابتلا به برونشیت ملتهب:

هشدارهای لازم را به دستگاههای ذی‌ربط پیرامون آسیب‌های ناشی از ریزگردها داده‌ایم

سرویس دیگر رسانه‌ها
**دبیر دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه اصحاب رسانه و مسئولین موظف به ارائه اخبار دقیق و روشن در خصوص ورود ریزگردها به کشور هستند، گفت: خطر ورود گرد و غبار زمانی شدت یافت که قطر ریزگردها افزایش یافته و موجبات ایجاد بیماری برونشینت ملتهب را فراهم کرد.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 11:18

محمد ضابطی طرقی نماینده مردم نطنر و قمصر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: کمیسیون بهداشت و درمان طبق وظیفه خود به دستگاه‌های ذی ربط برای مقابله با آسیب‌های ناشی از ورود گرد و غبارها هشدارها و راه کارهای لازم را ارائه می‌دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه اصحاب رسانه و مسئولین موظف به ارائه اخبار دقیق و روشن در خصوص ورود ریزگردها به کشور هستند، اظهار داشت: خطر ورود گرد و غبارها زمانی شدت یافت که قطر ریزگردها افزایش یافته و موجبات ایجاد بیماری برونشیت ملتهب را فراهم کرد.

نماینده مردم نطنز و قمصر در خانه ملت با اشاره به اینکه گرد و غبارهای غرب کشور به حدی است که ماسک معمولی کفاف لازم را نمی‌دهد خاطرنشان کرد، مردم می‌توانند با استفاده از دستمال‌های چند لایه مرطوب یا ماسک‌های چند لایه راه نفوذ ریزگردها را به نای و ریه سد نمایند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000