اربعین حسینی
1389/04/08 11:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون فرهنگی:

باید همه قدردان نعمت ولایت باشند

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باید همه افراد با اطاعت و حمایت از ولایت قدردان نعمت ولایت باشند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام حسن ملک محمدی در همایش شهدای هفت تیر اظهار داشت: ولایت امیرالمومنان علی (ع) در ولایت مطلقه فقیه تبلور یافته که اکنون این ولایت در دست مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: اگر شخصی نسبت به ولایت شبهه‌ای داشته باشد یا آن فرد منافق و یا زیر سلطه استکبار جهانی است.

ملک محمدی با استناد به فرموده امام راحل مبنی بر این‌که باید پشتیبان ولایت فقیه بود تا به مملکت آسیب نرسد، گفت: دشمنان بعد از فتنه 22 خرداد تمام همت خود را برای ضربه زدن به اسلام بکار بستند، اما مقام معظم رهبری بسیار حکیمانه، قاطعانه و قانونمندانه و با سلاح تقوا و توکل به خداوند آنها را خنثی کردند.

وی با اشاره به فرموده معظم له مبنی بر این‌که برخی از افراد مانند زمان آغاز اسلام با نام دین به دین ضربه می‌زنند، اضافه کرد: اگر کسی تمام عمرش در خدمت امام راحل بوده باشد، اما از ولایت و رهبری تبعیت نداشته باشد، راهش نه راه اسلام، بلکه راه نفاق است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به جنگ نرم اشاره کرد و گفت: جنگ نرم جنگ افکار و اندیشه‌هاست و دشمن تمام توان خود را در این راستا بسیج کرده است.

وی ادامه داد: باید از تمام ابعاد شناخت دقیق داشته و بصیر باشیم که مردم این بصیرت را در 22 خرداد ثابت کردند.

ملک محمدی با اشاره به ممانعت اسراییل از حرکت کشتی ایران به سوی غزه، خاطرنشان کرد: باید اسراییل جنایتکار بداند که این کشتی‌ها به صورت متداوم از کشورهای اسلامی برای کمک به مردم غزه حرکت خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet