شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون ورزش:

بازگشت باشگاه تراکتور به کارخانه گامی اساسی بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: بازگشت باشگاه تراکتورسازی به کارخانه، گامی مثبت و اساسی برای رفع مشکلات مالی تیم بود.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 11:29

احد خیری در گفت وگو با ایسنا، افزود: با توجه به اینکه خصوصی سازی در امر باشگاه داری به خصوص در رشته ورزشی فوتبال در ایران با مشکلات فراوانی و متعددی روبروست، بازگشت تیم تراکتور به کارخانه و تحت پوشش قرار گرفتن آن توسط این صنعت مهم امری مثبت تلقی می شود.

وی اضافه کرد: امروز تیم هایی که به صنایع کشور وابسته اند از جمله سپاهان، ذوب آهن و مس طی سال های اخیر موفقیت های بسیار وسیع و قابل توجهی کسب کرده اند که بر همین مبنا تراکتور هم می بایست به کارخانه بر می گشت تا از امکاناتی که تیم های مورد اشاره از دولت برخوردارند، این تیم پرطرفدار نیز از آن بی بهره نباشد.

خیری تصریح کرد: من از تغییر و تحولات صورت گرفته در باشگاه تراکتور راضی هستم و نسبت به آینده مالی این تیم محبوب بسیار خوشبین هستم.

وی در عین حال تاکید کرد: البته در کنار حمات های مالی کارخانه از تیم تراکتور باید مسئولان محلی اعم از استانداری و شهرداری، صاحبان صنایع استان و علاقمندان این تیم را مورد حمایت های مالی و معنوی خود قرار دهند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص احتمال حضورش در هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی نیز گفت: در این خصوص با من هیچگونه مذاکره ای صورت نگرفته است اما اگر مسئولان استانی در این باره پیشنهاد بدهند قطعا" با آغوش باز خواهم پذیرفت چرا که خدمت به این تیم بزرگ آرزوی هر آذربایجانی است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000