اربعین حسینی
1389/04/08 15:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر:

استراتژی دشمن در شرایط کنونی اختلاف افکنی در بین قوا کشور است

**رئیس مجمع نمایندگان روحانیون مجلس شورای اسلامی اختلاف افکنی بین قوا و نهادهای کشور را از جمله استراتژی‌های دشمن در شرایط کنونی نظام اسلامی بر شمرد و از همگی قوا خواست تا با وحدت و همدلی اقدامات خود را انجام دهند.

حجت‌الاسلام محمد تقی رهبر نماینده مردم اصفهان و رئیس مجمع نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون حفظ وحدت و نیز مرز بندی افراد و جریانات با دشمنان، این فرمایشات رهبری را بسیار مهم و راهگشاه برای همه افراد و گروه‌های سیاسی عنوان کرد و گفت: سخنان رهبری باید مورد نظر همه گروه‌ها و جریانات قرار گیرند و با شفاف سازی مواضع خود و دوری از مواضع چند پهلو در درون انقلاب خدمت کنند.

وی وحدت را در شرایط کنونی کشور ضروری و مهم دانست و تاکید کرد: اگر چه اخیرا پاره‌ای از اختلافات میان قوای سه گانه کشور به وجود آمده اما بخش اعظم این اختلافات، مباحث کارشناسی است که باید با تعامل و پیگیری حل شود.

رهبر سپس ادامه داد: وحدت مورد نظر در جامعه باید حول محور رهبری و قانون اساسی صورت بپذیرد و وحدت خارج از این مبانی درست نیست.

وی ابراز امیدواری کرد که اختلافات اخیر بین برخی نمایندگان پیرامون مصوبه درباره دانشگاه آزاد حل شود چرا که بازتاب خوبی میان مردم نداشته است.

رئیس مجمع نمایندگان روحانیون مجلس شورای اسلامی در خاتمه اختلاف افکنی بین قوا و نهادهای کشور را از جمله استراتژی‌های دشمن در شرایط کنونی نظام اسلامی بر شمرد و از همگی قوا خواست تا با وحدت و همدلی اقدامات خود را انجام دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet