ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/04/08 15:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی کائیدی:

تکیه بر پیشرفت و توسعه در گرو بصیرت و آینده‌نگری مردم است

**نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تکیه بر پیشرفت و توسعه را در گرو بصیرت و آینده نگری مردم دانست.

به گزارش ایسنا، علی کاییدی در بازدید از روستای تنگ فنی و جاده دسترسی روستا که به علت عملیات عبور خطوط لوله نفت آسیب دیده بود، گفت: این جاده بر اثر عبور خطوط نفت داخل روستا آسیب دیده که با پیگیری‌های صورت گرفته 500 میلیون ریال برای بهسازی آن پیش بینی شده و میزان خسارات ناشی از آن نیز ارزیابی و مطالعه و به زودی با مجوز مجاری ذیربط اجرایی خواهد شد.

وی هم‌چنین به نصب و احداث ترانسفورماتور 100 کیلو ولت با پیگیری‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته در این روستا اشاره کرد و افزود: با توجه به گرمسیری بودن منطقه و پایین بودن بار برق روستای تنگ فنی نصب ترانسفورماتور 100 کیلو ولت ضمن افزایش بار ولتاژ برق این روستا اقدامی موثر در توجه به مطالبات مردم تنگ فنی است.

کائیدی در دیدار با مردم این روستا هم چنین به توطئه‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی تحت عنوان جنگ نرم اشاره کرد و گفت: مردم ایران یکبار دیگر با حضور حماسی خود در 9 دی و 22 بهمن 88 پایبندی خود را به نظام، امام و رهبری ثابت کرده و با بصیرت بالا توطئه‌های نظام سلطه را در حوادث پس از انتخابات خنثی کردند.

وی عنوان کرد: توسعه و پیشرفت باید مترادف و هم خانواده تلاش و کار قرار گیرند و در مسیر عمران و آبادانی شهرستان پلدختر نهادینه شود.

نماینده مردم پلدختر در مجلس تکیه بر پیشرفت و توسعه را در گرو بصیرت و آینده نگری مردم ارزیابی کرد و گفت: شهرستان پلدختر با تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته و عنایت دولت عدالت‌گستر دکتر احمدی‌نژاد در مسیر محرومیت‌زدایی قرار گرفته و باید با اتحاد، همدلی و کارمضاعف، توسعه آن شتاب فزاینده‌ای گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet