شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بهبهان:

طرح‌های کلان مصوبات سفرهای استانی اجرا نشده است

سرویس سیاسی
**نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی از عدم اجرای مصوبات کلان سفرهای استانی دولت به حوزه انتخابیه‌اش ابراز گلایه کرد.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 16:50

"سید حاجی محمد موحد" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با ارائه گزارشی از میزان اجرای مصوبات سفرهای استانی دولت در حوزه انتخابیه اش، تصریح کرد: این مصوبات را باید به دو نوع مصوبات کلان و غیر کلان تقسیم کرد.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:مصوبات غیرکلان، کوچک  و ریز به دلیل اینکه اعتبارات سنگینی را طلب نمی کند، اجرا شده است.

نماینده مردم بهبهان در ادامه تاکید کرد که مصوبات کلان و ملی حوزه انتخابیه اش به دلیل اینکه ردیف بودجه خاصی را می طلبد، هنوز پس از گذشت بیش از دو یا سه سال از تصویب آن به مرحله اجرا در نیامده است.

موحد ازفرودگاه بهبهان، نیروگاه هزارمگاواتی و جاده چهار بانده کردن مسیر خیرآباد به بهبهان از جمله مصوبات سفرهای استانی کلان دولت اعلام کرد که هنوز پس از گذشت بیش از دو یا سه سال زمینه اجرای عملی آنها فراهم نشده است.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در این راستا از پیگیری های مکرر خود برای اجرای طرح های مصوب استانی دولت در شهرستان بهبهان خبرداد و گفت: باوجود جلسات مختلفی که با مسئولان استانی و کشوری داشتم، مرحله عملیاتی این طرح ها هنوز آغاز نشده است.

نماینده بهبهان با اشاره به نامه ای که هفته پیش حمیدرضا بهبهانی، وزیر راه به وی و استاندار خوزستان نشان داده، خاطرنشان کرد: عملا وزیر راه در این دیدار در آخرین کلام به ما اعلام کرد که به آقای رئیس جمهور گفته است که پول برای اجرای طرح ها ندارد.

موحد با قابل تامل خواندن این اظهارات وزیر راه، خاطرنشان ساخت: دولت نباید مصوبه ای بگذارند که هنوز زمینه اجرای آن فراهم نشده است.

وی درعین حال ابرازامیدواری کرد که دولت تمهیداتی بیاندیشد تا زمینه اجرای طرح های مصوب استانی فراهم شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000