شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ادیانی به خانه ملت خبر داد

تجلیل از صنعت کاران و معدن کاران مازندران

سرویس اقتصادی
**نماینده قائمشهر از تجلیل از صنعت کاران و معدن کاران نمونه استان مازندران خبر داد.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 19:27

علی ادیانی نماینده قائمشهر در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه صنعت مازندران نیاز به نقشه راه و بازنگری دارد، گفت: روند جاری حاکم بر صنعت مازندران یک روند سنتی است و متناسب با توسعه و پیشرفت صنعت در کشور و همچنین متناسب با دستورالعمل ریاست جمهوری مبنی بر شکسته شدن قفل انسداد صنایع مادر در مازندران، نیست.

وی افزود: بعد از دستور رئیس جمهور مبنی بر عدم ممنوعیت احداث کارخانه های صنعتی و مادر در مازندران، باید برابر این تصمیم رئیس جمهور برنامه های راهبردی مناسب را ترسیم و زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه صنایع در استان را فراهم کرد.

نماینده قائمشهر در مجلس خاطرنشان کرد: زیرساخت هایی از قبیل احداث جاده ها، تامین آب، برق و گاز موردنیاز و توسعه شهرک های صنعتی بزرگ و احداث شهرک های صنعتی زنجیره ای برای توسعه صنعت استان از اولویت در این زمینه است.

ادیانی گفت: متاسفانه حدود 30 سال مازندران به بهانه قطب کشاورزی بودن از سهم بری سرانه صنعت در کشور محروم ماند. بنابراین مدیران کشور و مدیران استانی هم باید 30 سال گذشته را جبران کرده و هم کاروان توسعه صنعت در مازندران را به سرعت به پیش ببرند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000