هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده قائم شهر خبر داد:

احیای کارخانه‌های تعطیل مازندران

سرویس اقتصادی
**نماینده مردم قائمشهر از احیای کارخانه های تعطیل شده ای خبر داد که سابقه تاسیس آنها به زمان قبل از انقلاب بر می گردد. وی نساجی مازندران و شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی را از جمله این کارخانجات دانست.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 19:45

"عزت الله اکبری" نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه و جویبار در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت احیای کارخانه های تعطیل در مازندران را یکی از مهمترین مسائل این منطقه عنوان کرد و گفت: بحث احیای کارخانجاتی که قبلا فعال بوده اند و حالا از بین رفته اند یکی از مهمترین مسائلی است که ما پیگیر حل آن هستیم تا بواسطه ان با اشتغالزایی بتوانیم رونق اقتصادی این منطقه را افزایش دهیم.

اکبری نمونه یکی از کاخانجاتی را که سابق بر این فعال بوده و سابقه تاسیس آن به زمان قبل از انقلاب بر می گردد، صنایع نساجی مازندران عنوان کرد و در مورد این مجتمع صنعتی گفت: این کارخانه که در گذشته فعالیت داشته متاسفانه تعطیل شده بود که حالا با حضور سرمایه گذار ترک این کارخانه احیا می شود.

وی سرمایه گذاری در این کارخانه را از سوی سرمایه گذار ترک در چهار حوزه ریسندگی، بافندگی، رنگ ریزی و دوخت عنوان کرد و گفت: ثبت نام برای حوزه دوخت این کارخانه از دیروز آغاز شده و تعداد زیادی از خانمهای مازندرانی برای فعالیت در این کارخانه ثبت نام کرده اند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اشتغال زایی این کارخانه گفت: احیای این کارخانه می تواند رونق اقتصادی را به منطقه بازگرداند.

اکبری همچنین گفت: تلاش ما بر این است که تا پایان امسال تمام ماشین های این کارخانه نصب شود و با رفع مشکلات موجود بر سر راه سرمایه گذار خارجی شاهد افتتاح هرچه سریعتر این کارخانه باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000