هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی به خانه ملت خبر داد

تشکیل کار گروه ویژه در کمیسیون تلفیق

سرویس کمیسیون ها
**عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در این کمیسیون کارگروهی تشکیل شد تا به موضوعاتی از لایحه برنامه پنجم توسعه که فرصت نمی‌شود در کمیسیون تلفیق بررسی شوند، رسیدگی کند.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 20:38

سیدنجیب حسینی نماینده مینودشت در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در این جلسه مواد دیگری از لایحه برنامه پنجم توسعه بررسی و تصویب شد که درواقع تا ماده 21 این لایحه به تصویب کمیسیون رسیده است.

وی افزود: مهمترین مصوبه امروز کمیسیون این بود که دولت مکلف شد تا با استفاده از بودجه عمومی نسبت به بازسازی و مقاوم سازی مدارس در سه سال اول برنامه پنجم توسعه اقدام کند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس از تشکیل کارگروهی در این کمیسیون خبر داد و گفت: این کارگروه موظف شد تا بر روی موضوعاتی که فرصت بررسی آن در کمیسیون تلفیق نمی شود، بررسی های خود را انجام دهد و اعضای کمیسیون تلفیق توافق کرده اند که اگر در این کارگروه موضوعی تصویب شد آن موضوع در تلفیق هم مورد تصویب قرار گیرد.

حسینی گفت: یک نماینده از دیوان محاسبات مرکز پژوهش های مجلس، دولت، مجمع تشخیص مصلحت نظام، یک نماینده از کمیسیون برنامه و بودجه و یک نماینده از کمیسیون های تخصصی مربوط با بحث موردنظر از اعضای کارگروه هستند.

وی گفت: این کارگروه فردا درخصوص مسائل وزارت رفاع و تامین اجتماعی و همچنین آموزش عالی موضوعاتی را در دست بررسی دارد و بررسی های خود را به کمیسیون تلفیق ارائه خواهد کرد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: جلسه بعدی کمیسیون صبح فردا خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000