آغاز هفته وحدت
1389/04/09 12:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون مبارزه با مواد مخدر:

آمار گرایش جوانان به اعتیاد نگران‌کننده است

**یک عضو فراکسیون مبارزه با مواد مخدر و دخانیات مجلس گفت: آمار گرایش جوانان به سمت اعتیاد در کشور نگران کننده است و باید قوانین برخورد با مصرف کنندگان مواد مخدر و مجازات آنها تشدید شود.

محمد کرمی راد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: استعمار، از مواد مخدر و اعتیاد جوانان برای جلوگیری از پیشرفت کشور استفاده می کند.

وی ادامه داد: در دنیا هیچ کشوری به اندازه ایران در مبارزه با مواد مخدر هزینه نکرده و در این راستا شهدا و مجروحین زیادی را داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با اشاره به این‌که آمارها نشان می دهد که تولید مواد مخدر در افغانستان با تشویق آمریکا روبروست، گفت: روند تولید مواد مخدر در افغانستان نسبت به قبل از اشغال آمریکا افزایش یافته، در صورتی که آمریکا می توانست با حضور خود در این کشور از افزایش تولید مواد مخدر جلوگیری کند.

کرمی راد ادامه داد: متاسفانه کشور ما لطمات زیادی از مواد مخدر دیده و جوانان بیکار بسیاری به دام اعتیاد کشانده شده‌اند.

نماینده مردم کرمانشاه تصریح کرد: آمار گرایش جوانان به اعتیاد درکشور نگران کننده است و خانواده های زیاد از این موضوع رنج می برند .

وی در ادامه به خلاهای قانونی مبارزه با مخدرهای جدید اشاره کرد و گفت: مردم از نیروی انتظامی و مجلس انتظار دارند با وضع قوانین در خصوص مواد مخدر جدید، برخورد با توزیع کنندگان و مصرف کنندگان را شدت ببخشند که دیگر افراد جرات نکنند، دنبال این مواد بروند.

این نماینده مجلس در پایان گفت: هم اکنون قانون برخورد با شیشه و کراک در کشور به گونه ای نیست که برای ریشه کن کردن این بلای خانمان سوز کافی و بازدارنده باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet