عاشورای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در نشست اضطراری دمشق پیشنهاد شد

تشکیل جنبش کشتی‌ها برای شکست محاصره غزه

سرویس سیاسی
**یک سازمان غیر دولتی حمایت از مردم فلسطین در نشست اضطراری دمشق به روسای مجالس شرکت کننده پیشنهاد کرد برای شکست محاصره غزه جنبشی به نام "جنبش کشتی ها" تشکیل دهند.
پنج‌شنبه 10 تیر 1389 ساعت 09:11

به گزارش خانه ملت به نقل از د. پ. آ خبرگزاری آلمان، یک سازمان غیر دولتی حمایت از مردم غزه از نمایندگان و روسای پارلمان های کشورهای عربی و اسلامی شرکت کننده در نشست اضطراری دمشق درخواست کرد تا "جنبش کشتی ها" را برای شکست محاصره غزه تشکیل دهند.

 بر اساس این گزارش، این سازمان غیر دولتی که به عنوان کمیته مردمی برای مقابله با محاصره فعالیت می کند از نشست اضطراری شخصیت های پارلمانی عربی و مسلمان (پارلمان های کشورهای عضو کنفرانس اسلامی) استقبال کرد و از آنها درخواست کرد تا با اداره خود کشتی هایی از کشورهای عربی و اسلامی برای شکست غزه بفرستند.

"کمیته مردمی برای مقابله با محاصره" همچنین از شخصیت های پارلمانی مسلمان خواست  اقدامات عملی در جهت شکست محاصره و کمک به ملت فلسطین انجام دهند.

گفتنی است، نشست اضطراری پارلمان های کشورهای عضو کنفرانس اسلامی هم اکنون در دمشق در حال برگزاری است و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست حضور دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000