آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی‌جرف:

از تشکیل کمیته‌ای برای تدبیر در مقابل تحریم‌ها استقبال می‌کنیم

سرویس اقتصادی
**سخنگوی کمیسیون اقتصادی از استقبال مجلس برای تشکیل کمیته‌ای برای تدبیر در مقابل تحریم‌های اقتصادی خبر داد و گفت: این کمیته می‌تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند و دشمنان را ناکام بگذارد.
پنج‌شنبه 10 تیر 1389 ساعت 12:21

"سید علی موسوی" جرف سخنگوی کمیسیون اقتصادی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت گفت: این طبیعی است کشوری که احساس می کند کشورهای مقابل و مخاصم بر علیه آن برنامه ریزی می کنند، مجمعی از عقلا را تشکیل دهد تا اهداف کشورهای مخاصم را از این تحریم مورد بررسی قرار دهد و در مقابل اقدام های آنان برنامه هایی ریخته شود تا تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی با استقبال از طرح تشکیل کمیته ای برای تدبیر در مقابل تحریم های اقتصادی تصریح کرد: تشکیل چنین کمیته ای از تدبیرهای مثبت نظام است تا بتوانیم با تحلیل همه جوانب تهدیدهایی را که از جانب تحریم ها علیه کشورمان وجود دارد به فرصت تبدیل کنیم.

وی در مورد سابقه وجود چنین کمیته ای گفت: قبلاً چنین کمیته ای وجود نداشته اما این تدابیر به صورت غیررسمی و در مراکز غیرمتمرکز انجام می شده است و امروز تشکیل این کمیته می تواند یک مجموعه منسجم را گرد هم بیاورد که با برنامه ریزی دقیق تر و کارشناسی تر این تهدید ها را به فرصت تبدیل کنند.

وی همچنین افزود: نظر مجلس همان نظر لاریجانی است که از واکنش متقابل در مقابل تحریم ها و تبعات آن خبر داد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000