خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/04/10 12:35:00
سرویس بین الملل
رهبر:

پارلمان‌های اسلامی برای دفاع از مردم غزه اتفاق‌نظر دارند

**نماینده حاضر در نشست اضطراری بین‌المجالس اسلامی تاکید کرد: نگاه کلی روسای مجالس کشورهای اسلامی حاضر در اجلاس، نگاه هماهنگ به همراه تعامل زیاد بود

 فاطمه رهبر در حاشیه نشست اضطراری روسای مجالس کشورهای اسلامی در دمشق در گفتگو با خبرنگار اعزامی خانه ملت، ضمن مثبت ارزیابی کردن این نشست که به منظور کمک رسانی به مردم غزه برگزار شده بود، گفت: این اجلاس با توجه به شرایط موجود در جهان به ویژه محاصره غزه و جنایات رژیم صهیونیستی در کشور فلسطین اقدام بسیار خوبی از سوی کشورهای اسلامی بود.

وی افزود: با برگزاری این اجلاس مردم فلسطین متوجه می شوند که تنها نیستند و روسای پارلمانهای کشورهای اسلامی که به نمایندگی از سوی ملتهایشان در این نشست حضور داشتند آنها را تنها نمی گذارند.

رهبر با بیان این که امیدواریم این گونه اجلاس ها به شکست محاصره غزه منجر شود گفت: امیدواریم شاهد این مساله باشیم که برخلاف برخی از اجلاس هایی که برپا می شود و بیانیه ای صادر شده و پس از آن پرونده موضوع بحث بسته می شود این اجلاس ثمربخش باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: بندهایی که به این بیانیه اضافه شد نشانگر آن بود که روسای مجالس اسلامی در موضوع محاصره غزه جدی هستند.

نماینده تهران تاکید کرد: در این اجلاس بین روسای پارلمانهای کشورهای اسلامی اتفاق و اتحاد نظر بسیار زیادی وجود داشت.

فاطمه رهبر در خاتمه تاکید کرد: نگاه کلی روسای کشورهای اسلامی حاضر در اجلاس نگاه هماهنگ به همراه تعامل زیاد بود که معمولا در اجلاسهای دیگر دیده نمی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet