هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تجری خبر داد:

تلاش برای مهار نفت در نفت شهر همچنان ادامه دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده قصر شیرین و سرپل ذهاب در مجلس با اشاره به حادثه آتش سوزی نفت شهر، گفت: کار مهار آتش و جلوگیری از فوران نفت در این شهر همزمان با هم صورت می گیرد که امیدواریم طی چند روز آینده به طور کامل این معضل را رفع کنیم.
جمعه 11 تیر 1389 ساعت 16:22

فرهاد تجری نماینده قصر شیرین و سرپل ذهاب در گفتگو با مهر در خصوص آتش سوزی و فوران نفت در نفت شهر و اقدامات صورت گرفته در این خصوص گفت: برای مهار آتش و اشتعال آن تسلط  کافی داریم.

وی افزود: چندین مرتبه به مدت 15 الی 10 دقیقه آتش سوزی مهار شد اما به دلیل فوران نفت و سرایت آن به زمین های مجاور مجددا شاهد آتش سوزی بودیم که منتظریم اقدامات مهار کامل فروان نفت انجام شود و با مهار نفت آتش سوزی نیز به طور کامل متوقف خواهد شد.

تجری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این خصوص گفت: سرعت عمل در این مورد و اقدامات انجام شده برای مهار آتش و فوران نفت خوب است و در زمان کوتاهتری  نسبت به زمان مورد انتظار کارها انجام می شود.

نماینده قصر شیرین تصریح کرد: آتش سوزی همراه با مهار فوران نفت کار را مقداری سخت کرده که امیدواریم طی چند روز آینده بتوانیم به طول کامل این مشکل را حل کنیم.

به گزارش مهر بیش از یک ماه از فوران نفت و گاز و آتش سوزی در چاه شماره 24 میدان نفت شهر می گذرد .

میزان نفت و گاز خروجی از چاه آسیب دیده نفت شهر معادل 8 تا 9 هزار بشکه در روز برآورد شده است و تلاش برای مهار و کنترل چاه در شرکت ملی نفت ایران ادامه دارد.

نفت شهر یکی از شهرهای شهرستان قصرشیرین در استان کرمانشاه است و بین مرز ایران و عراق واقع شده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000