آغاز هفته وحدت
1389/04/12 11:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسی غضنفرآبادی:

ادامه گفت‌وگوها با غرب نباید به 1+5 محدود باشد

**نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولان نباید برای ادامه گفت‌وگوها، مذاکرات را فقط به ۱+۵ محدود کنند چرا که کشورهای هستند که صداقت داشته و باید آنها را پای میز مذاکرات حاضر کرد.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به درخواست کشورهای غربی برای تجدید مذاکره با ایران گفت: غرب امروز روی موضوعات تمام شده اعلام خواستار مذاکره با ایران است؛ ایران بارها اعلام کرده که دنبال سلاح هسته‌ای نیست و سازمان‌های بین‌المللی هم روی این مسئله نظارت دارند.

وی افزود: اقدامات غرب در این زمینه یک نوع بازی سیاسی است چرا که آنها ابتدا با تبلیغات و فشار رسانه‌ای دروغین کشورمان را تحریم کرده و بعد خواستار مذاکره و گفت‌وگو می‌شوند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: غرب بی‌تعهدی خود را در تحریم‌ها نشان داده و در عین حال تجدید مذاکرات را خواستار است، مذاکره بدون صداقت به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نیست.

غضنفرآبادی با اشاره به رسوایی عملکرد آمریکا در مورد قطعنامه تهران اظهار داشت: غرب در مورد مذاکره فقط گفت‌وگوی یک‌جانبه‌ را در نظر دارد و این‌ گفت‌وگو‌ها به معنای زورگویی و دروغگویی است؛ گفت‌وگوها باید با صداقت و بر روی نکات دقیق مشخص شده صورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان نباید برای ادامه گفت‌وگوها، مذاکرات را فقط به 1+5 محدود کنند چرا که کشورهای دیگری هم هستند که صداقت داشته و باید آنها را پای میز مذاکرات حاضر کرد.

نماینده مردم بم در مجلس تاکید کرد: ما اصلا قصد حل موضوع هسته‌ای را در اقدامات گروه 1+5 نمی‌بینیم از این رو باید کشورهای دیگری هم وارد میز مذاکرات شوند.

غضنفرآبادی اضافه کرد: ایران صداقت خود را در فعالیت‌های هسته‌ای نشان داده و این غرب است که بی‌تعهدی‌های فراوانی تاکنون انجام داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet