هفته دفاع مقدس
1389/04/12 12:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سیرجان:

امروز بیش از هر زمانی به وحدت نیازمندیم

**نماینده مردم سیرجان در مجلس گفت: رمز موفقیت ما دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی است.

شهباز حسن‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص تاکید مجدد مقام معظم رهبری بر اتحاد و یکپارچگی و پرهیز از اختلاف و شکاف دراین برهه حساس کشور اظهارداشت: سخنی که امام راحل فرمودند اگر با هم متحد باشید هیچ آسیبی به شما و مملکت نمی‌رسد، واقعا یک واقعیت است.

وی، ائمه و پیامبر اعظم را مظهر وحدت و یکپارچگی دانست و گفت: امروز بیشتر از هر زمانی کشور و جامعه ما نیاز به وحدت و یکپارچگی و همدلی دارد. بحثی که مقام معظم رهبری در ابتدای سال 89 به عنوان «سال همت مضاعف و کار مضاعف» مطرح کردند، نیاز به یک وحدت و یکپارچگی دارد؛ چرا که در سایه‌ی وحدت و همدلی است که می‌توان کار بیشتر و همت مضاعف‌تر برای ساختن کشور داشت.

به گفته‌ی وی، اگر به فکر حل و فصل مسائل و مشکلات مردم هستیم باید حول فرمایشات مقام معظم رهبری گام‌های محکم و استوار برداریم تا بتوانیم شور‌ونشاط را به جامعه تزریق کنیم و جامعه زمانی به پویایی و بالندگی می‌رسد که از یک شور و نشاط بالایی برخوردار باشد و این مساله محقق نمی‌شود، مگر این‌که در سایه‌ی وحدت همه مسوولان با همکاری و همراه تک‌تک آحاد مردم حرکت کنند.

نماینده مردم سیرجان، بر همه فرض و لازم دانست که فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه‌ی کار خود قرار دهیم و افزود: اگر همه حول محور رهبری و پیروی از دستورات ایشان حرکت کنیم، یقینا سعادت دنیا و آخرت را برای خود و ملت خواهیم داشت و این به نفع همه جامعه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ارزیابی از تاکید مقام معظم رهبری در خصوص مرز‌بندی شفاف با دشمنان نیز خاطر نشان کرد: این سخن معروف وجود دارد که اگر زمانی دشمن از ما تعریف کند، مشخص می‌شود به سمت انحراف در حرکت هستیم، چون دشمن هیچ‌گاه خواستار سعادت و خوشبختی جامعه ما نیست. لذا باید بدانیم دشمن به دنبال اختلاف‌اندازی و اختلاف افکنی بین صفوف به هم فشرده مسلمانان جهان به خصوص ملت بزرگوار و شهید‌پرور ایران است.

حسن‌پور، با تاکید بر ظلم‌نکردن به افراد یا فردی که مستحق نیستند - در قالب نوشته‌ها و گفته‌ها و حرکات نابه‌جا- و تاکید مقام معظم رهبری براین موضوع ادامه داد: این مساله به این دلیل مطرح شده که از افراط و تفریط در جامعه جلوگیری شود، چرا که برخی افراد در بعضی مسائل بسیار افراط می‌کنند و مقام معظم رهبری قصد دارند در یک جمله افراط‌گری را نفی کنند، لذا همه باید حول محور ارزش‌های اخلاقی، اسلامی و انسانی حرف بزنند. جلوتر از رهبری جامعه حرکت‌کردن خود نوعی افراط است. همه باید پیرو مقام معظم رهبری بوده و مقلد‌بودن هم یعنی پیروی‌کردن.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet