هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پاسخگویی سه نماینده به سوالات 30 نماینده در کمیسیون عمران

سرویس کمیسیون ها
**وزرای راه و ترابری، نیرو و کشور با حضور در جلسات هفته جاری کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به سوالات 30 تن از نمایندگان پاسخ می‌گویند.
شنبه 12 تیر 1389 ساعت 14:26

به گزارش خانه ملت، در جلسه روز یکشنبه کمیسیون عمران انتخابات کارگروههای تخصصی کمیسیون برگزار می‌شود.

در همین جلسه اعضا بررسی طرح اصلاح ماده (8) قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مصوب 1387 را ادامه خواهند داد.

"حمید بهبهانی" وزیر راه و ترابری در همین روز جهت پاسخگویی به سؤالات "موسی‌الرضا ثروتی" نماینده بجنورد، "حسن کامران"  نماینده اصفهان، "مؤید صدر حسینی" نماینده خوی و چایپاره، حاجی‌اصغری نماینده میانه، "علی‌اکبر اولیاء" نماینده یزد و "اقبال محمدی" نماینده مریوان در جلسه کمیسیون عمران حاضر می‌شود.

اعضای کمیسیون عمران در این جلسه همچنین در مورد درخواست انتقال "علی‌اکبر اولیاء" از کمیسیون تصمیم می‌گیرند.

کارگروه حمل و نقل و راه و ترابری این کمیسیون نیز در روز دوشنبه تشکیل جلسه داده و به بررسی سؤالات "موسی‌الرضا ثروتی"، "حسن کامران"، "مؤید صدر حسینی"، "حاجی‌اصغری"، "علی‌اکبر اولیاء" و "اقبال محمدی" نمایندگان بجنورد، اصفهان، خوی، میانه، یزد و مریوان می‌پردازد.

این کارگروه روز سه‌شنبه نیز           به بررسی لایحه اصلاح قانون عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در برخی از سازمانها و مجامع بین‌المللی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است، خواهد پرداخت.

در همین جلسه وزیر نیرو سؤالات "سیروس سازدار" نماینده مرند و جلفا، "عوض حیدرپور" نماینده شهرضا، "بهمن اخوان" نماینده تفرش و آشتیان، "عبدالحسین ناصری" نماینده گرگان و اق قلا، "سیدنجیب حسینی" نماینده کلاله و مینودشت و "علی زنجانی حسنلوئی" نماینده نقده و اشنویه

را پاسخگو خواهد بود.

"حمید بهبهانی" وزیر راه و ترابری نیز در همین روز و در جلسه همین کاگروه به سوالات

"محمد سقایی" نماینده استهبان و نی‌ریز، "داود محمدجانی" نماینده آباده،

"حشمت‌اله فلاحت‌پیشه" نماینده اسلام‌آباد غرب که به نمایندگی از 7 نماینده سؤال کننده مطرح می‌کند، "محمود احمدی‌بیغش" نماینده شازند، "مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی" نماینده محترم شهربابک، "سیدنجیب حسینی" نماینده کلاله و مینودشت، "غلامعلی میگلی‌نژاد" نماینده بوشهر،

"محمدقسیم عثمانی" نماینده بوکان، "سلمان خدادادی" نماینده ملکان، "سیدرضا اکرمی" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، "سیدمحمد حاجی‌اصغری" نماینده میانه و "عبدالرضا مرادی" نماینده ممسنی پاسخ می‌گوید.

"مصطفی محمدنجار" وزیر کشور نیز در روز سه‌شنبه جهت‌پاسخگویی به سؤال "شاپور پولادی" نماینده ایلام در کارگروه حمل و نقل و راه و ترابری کمیسیون عمران حاضر می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000