شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده اصفهان:

تمکین به قانون می‌تواند از بروز اختلاف‌نظر جلوگیری کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر گفت: تمکین به قانون بهتره راه‌حل و تنها چیزی است که می‌تواند از بروز اختلاف‌نظر میان دستگاه‌ها جلوگیری کند.
یکشنبه 13 تیر 1389 ساعت 11:32

نماینده مردم اصفهان در خانه ملت گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که تنها راه‌حل اختلاف در هر زمینه‌ای تمکین به قانون است، اظهار کرد: حتی اگر بین دو نفر دعوا و اختلافی نیز به وجود آید، دادگاه نیز طبق قانون با آنها رفتار می‌کند که این امر باعث حل اختلاف بین آنها می‌شود. بنابراین در همه مسائل شخصی، سیاسی، دولت و ملت و ... با تمکین به قانون حل و رفع می‌شود.

وی با بیان این‌که در شرایط فعلی تمکین به قانون بد نیست، توضیح داد: مجلس و دستگاه اجرایی مطالباتی از یکدیگر دارند که این امر با گفت‌وگو حل می‌شود؛ به عبارت دیگر اختلاف بنیادین بین مجلس و دولت که کلی از تضاد در سیاست‌های اصولی‌شان باشد، وجود ندارد. گاهی اختلاف‌ها در مواردی مثل قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، خرید بنزین و ... به وجود می‌آ‌ید که با گفت‌وگو حل می‌شود.

رییس مجمع نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی افزود: این تصور که هیچ اختلافی وجود ندارد و همه تسلیم یکدیگرند درست نیست چرا که سلایق، عقاید و گرایش‌های متفاوت در بین جامعه و به تبع آن در دستگاه‌های مختلف و دولت و مجلس وجود دارد به طور کلی می‌توان مجموع روند کارها را مثبت ارزیابی کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000