هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ولی اسماعیلی:

اگر اختلاف سلیقه‌ میان احزاب را عمیق‌تر کنیم در جهت وحدت حرکت نکرده‌ایم

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد مطبوعات اظهار کرد: در فضای سیاسی موجود انتظار داریم رسانه‌ها به نخبگان سیاسی، گروه‌های سیاسی و سلیقه‌های مختلف کمک کنند.
دوشنبه 14 تیر 1389 ساعت 09:59

ولی اسماعیلی نماینده‌ی مردم گرمی در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، اختلافات سلیقه‌ای موجود میان احزاب و گروه‌های سیاسی را طبیعی دانست و گفت: اگر بخواهیم این اختلافات را - که بر سر اصول و مبانی نیست - عمیق‌تر کنیم تا به یک شکاف تبدیل شود، قطعا در جهت وحدت حرکت نکرده‌ایم.

وی افزود: ایجاد تفرقه و شکاف به نظام آسیب می‌رساند و برای کسانی که حرکت‌های تند و افراطی را در طی این 30 سال انجام می‌دهند، بهانه می‌شود.

وی ادامه داد: در این شرایط حساس همه باید حول محور قانون، ولایت فقیه و آرمان‌های امام جمع شوند تا بهانه‌ای به دست دشمنان داده نشود.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اطلاع‌رسانی و انتقاد منصفانه و دامن نزدن به اختلافات را از وظایف رسانه دانست و گفت: اصحاب رسانه با حفظ رسالت دقیق و منصفانه‌ی خود می‌توانند کمک زیادی به حفظ وحدت کنند.

نماینده‌ مردم گرمی در پایان گفت: با توجه به وضعیت فعلی ایران در سطح بین‌المللی و قطعنامه‌ای که اخیرا صادر شده است آمریکا و کشورهای مستکبر در انتظار شکاف بین قوا برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000